Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan működik ez az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik ez az érdekes dolog a mai lányok legtöbbjénél?

Figyelt kérdés
Sokszor látom itt, hogy sírnak a 30 körüli pasik, hogy nincs barátnőjük, soha nem is volt, még szűzek is. Teljesen értelmesek, szépen írnak, jót, intelligensnek tűnő férfiak ezek többsége. Persze most nem erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy miért ezek a reakciók itt a legtöbb lánytól az ilyen kérdésre. Az, hogy ne keseredj el, majd csak találsz valakit (ha eddig nem talált, akkor annak oka lehet és nem biztos, hogy valaha is találn megfelelő partnert), rendes srác vagy, aranyos vagy. Mind ezek a tipikus válaszok. De nem is erre vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy miért írják oda a mondataik végére, hogy DE... Tehát rendes srác vagy, szimpi, akár össze is jönnék veled, De messze laksz, van pasim, alacsony vagy (igen, sokan ezt is leírják), nekem túl kedvesnek tűnsz, túl idős vagy hozzám stb. Még sorolhatnám a dolgokat, hogy miket írnak mindig a mondataik végére a De szócska után ezen az oldalon. Csak azért érdekelne a dolog, mert sok ilyen lánynak írtam már privátban itt régebbi nicknevekkel, de mindig volt valami turpiszság. Mindig kiderül, hogy nem is 18 éves a lány hanem inkább 25 körüli (azt mondta idős neki a 30 éves pasi), mindig kiderült, hogy alacsony a lány (165 alatti) és nem jelenthetne elvileg neki bajt, ha a srác csak 170 körüli, mindig kiderült, hogy nincs is barátja, mégis azt állította, hogy van. Mindig kiderült, hogy nem is él tőle messze a srác, ahogyan a csaj mondta, hogy messze élünk egymsástól (mind a kettő Pesti volt). Ezek csak a példák többsége amit az évek során megismertem. Tehát valamiféle lekotató dolgot érzek ebben, hogy mindig elmondják a pasinak, hogy ne keseredjen el, ugyenakkor odateszik a De szócskát, hogy ne reménykedjen a srác, hogy lehet keresnievalója nála. Mégegyszer mondom nem én vagyok az a szűz srác, csak rengeteg ilyen kérdést megfigyeltem már itt az évek alatt, és szúrópróbaszerűen írtam ezen lányok egy részének. Nem ismerkedésileg, csak úgy. De mindig kiderült, hogy valami sántít, és ezáltal próbálták szegény srácot ,,lerendezni", hogy eszébe se jusson próbálkoznia náluk. Persze volt, aki igazat monditt, de a többség valamilyen szinten nem volt őszinte. Miért alakultak így ezek az ösztönös dolgok a nőkben, hogy hárítják azokat a srácokat, akik nem buták, sokat próbálkoznak, nincs is rossz életük, de mégis szerencsétlenek a nőügyekben, csajozásban. Nem érdekes ez a dolog? Ja és peace. Kedvelem a női neme és tisztelem is nagyon, de ez a legjellemzőbb tapasztalatom, amiket leírtam. Bocsi lányok, ne haragudjatok.
2013. jan. 13. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"Bocsi lányok, ne haragudjatok."


végig sem olvasták, nyugi :)

2013. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem haragszom, érdekes felvetésed van :)


Valóban sokan biztatják feleslegesen a srácokat itt és más netes oldalakon is. Ennek szerintem az az oka, hogy saját magukkal nincsenek megelégedve, és egy darabig jót tesz az önérzetüknek, ha találnak valakit, akivel lehet beszélgetni, lehet viccelődni, aki bókol és szépeket mond. És ha ehhez épp szerepet kell játszani (mint említetted, előfordul csúsztatás akár családi állapot, akár megjelenés, akár lakhely esetén), hajlandóak rá, mert netes és felületes ismerkedéseknél ezek részletkérdésnek minősülnek. Elvégre, én is lehetek 65 éves fogatlan bácsi, de 16 éves ártatlan szűzlány is. Ezek a beszélgetések mind arra jók, hogy valamit pótoljanak, amit a való életben nem kapnak meg, legyen ez társ, barát, szerető, akármi. Amint kicsit komolyabbra fordulna a dolog, persze egyből visszakoznak.

Vagy egyszerűen csak unatkozó, rosszindulatú idióták, ilyenekből is szaladgál szép számmal :)

Aki valóban keres valakit, akár barátot, akár társat, az nem fog ilyenekhez folyamodni, ott nincs DE, és nem is derül ki egy-két beszélgetés/hét után, hogy bizony nem úgy vannak a dolgok, mint az elején állította.

Nekem ez a véleményem, legalábbis :)

2013. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez korrektnek tűnt és nem sablonosnak, mint az itt lévő válaszok legtöbbje. Többiek? Kíváncsi vagyok.
2013. jan. 13. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy hosszasabb beszélgetés ilyen ócska véget érése hátterében az állhat, amit a 2. írt, de nekem valamiért az jött le, hogy a közvetlen a kérdések alá érkező válaszokban is csodálod a kettősséget. Szerintem senkinek sem a tapasztalatlanság meg a magas intelligencia a baja (az utóbbi miért lenne?), szimplán csak bizalmatlanok idegenekkel szemben és/vagy nem tartják kedvező kimenetellel kecsegtetőnek a netes társkeresést, ellenben szeretik megvigasztalni azt, aki rászorul.

Akár félreértettelek akár nem, most már magyarázatot kellett találnod a kételyeidre.

2013. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fenenagy bizonygatási vágyban ("Úgyis lesz valakid, csak rossz helyen keresgélsz") amúgy közrejátszhat a női nem védelme is, senki sem szereti leminősítve érezni magát, márpedig ez bekövetkezik a társadalom felére kiterjedő általánosításokkal.

Harmadik voltam.

2013. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Mert ők lányok, mások, mint a srácok.

Nekik egy tapló, bukó, vadállat kell, aki jól megver mindenkit. Mit gondolsz miért nőtt meg a kisebbség siekre a magyar lányoknál és miért van minden jó nő nagy kidobó ember alkatú állattal vagy négerrel esetleg egyéb fajjal? A nőknek nem kell rendes férfi!!

2013. jan. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

röviden? a lányok idióták.

mostanában pedzegették kutatók, hogy genetikai alapja van a női gyávaságnak (hazudozásnak). a férfiak magas tesztoszteronszintje vakmerőbbé teszi őket. a nők meg inkább sunnyognak meg hazudnak "kedvességből".


+képtelenek logikusan gondolkodni, inkább csak érzelgősek.


másrészt meg ez a legtöbb lotyó megteheti hogy válogat, mert a sok tahó be akarja tenni neki.

ilyen egyszerű a képlet. már évek óta nem ismertem meg értelmes érett nőt, rá kellett jönnöm, hogy enenk genetikai és társadalmi háttere van, a lányok nem az intelligens férfira buknak, hanem a tahókra, és mivel hülyék és gyávák, ezt le is tagadják.


+itt már 1 éve látom, hogy naponta felteszik többen is a kérdést, 18-30 éves szűz férfiak, hogy nekik miért enm jön össze. tény hogy vannak hibáik, de egyik legnagyobb hibájuk hoyg komolyan veszik a nőket. kb abban a 15 éves kamaszfiú világban élnek, hogy a lányok valami isteni csodalények, nem pukiznak, mindig kedvesek és igazat mondanak...

2013. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!