Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg jobb lesz, ha beletörődöm, hogy nem kellek egy lánynak sem, aki nekem kellene, menjek inkább prostizni?

Figyelt kérdés
Már a szüzességemet is kénytelen voltam prostival elveszteni, mert még huszonéves koromra sem találtam olyan lányt, aki elfogadott volna, tudott volna szeretni, vonzódni hozzám, de többnyire még esélyt sem kaptam, élből elutasítottak a lányok és sajnos ez mai napig így is van. Szerintem a testi hibáim a fő ok, amelyek nagy részén még változtatni sem tudok. Én megértem, hogy a lányoknak is a külső az elsődleges, nekem sem kéne igénytelenk, kövér lány, mert nem tudok vonzódni hozzájuk, ahogy ők sem tudnak vonzódni hozzám, így arra gondoltam, hogy most több mint egy év után újra elkezdek prostizni és beletörődöm, hogy nekem sosem lehet normális párkapcsolatom a külsőm miatt.

2013. jan. 13. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Törődj bele.
2013. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen testi hibáról lehet szó, de azt tudom, hogy sok olyan "hiba" van, ami csak az adott illetőt zavarja, más észre sem veszi...
2013. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Figyu, ami nem megy azt nem kell erőltetni. Jobb, ha beletörődsz, és nem kínzod magad ezzel folyamatosan. Nem juthat mindenkinek nő, ez van.
2013. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell parni, nagy számok törvénye alapján lesz valaki. Láttad pl a 40 éves szüzet? elképzelhetetlen, viszont szerintem nem az. Rohadtul megtörténhet bármi. Ha gond van a külsőddel, akkor konditerem, és/vagy plasztikai sebészet, nincs olyan amit nem tudnának megoldani. Viszont szerintem a belsővel van a gond. Mert pl egy ismerősöm sem egy leányálom külsőleg, viszont a dumájával, stílusával, és odaadásával szerzett magának egy normális lányt. Ha feladod, az a te bajod, viszont egy igazi férfi nem teszi.
2013. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne filmekre alapozz,meg a nagy számok törvényére, ennyi erővel vehetnél kétezer lottoszelvényt is, de akkor is kb. 0% az esélyed, hogy holnap magánszigetet vegyél.

Szard le! Menj ápoltasd le a farkad egy fizetős cicalánnyal. Találj jó barátnőfeelingeseket.

2013. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!