Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után mit mondhatok el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aston35 kérdése:

Randi után mit mondhatok el? Jobb ha titkolózom, vagy mondjak el neki mindent?

Figyelt kérdés

Randin beültünk egy étterembe, és ott pedig minden nagyon-nagyon jó volt.Sokat néztünk egymás szemébe- nagyon szép... huh... sokat nevettünk... beszéltünk.Más nem történt


Most írt is, hogy szeretne beszélgetni 1 óra múlva. Meg, hogy írjam le mi a véleményem tegnapról...


Szerintetek nem lenne jobb, ha direkt kihagynám ezt a beszélgetést (interneten) hogy kicsit "szenvedjen" vagy nem tom.


Hogy kicsit játszak vele -jó értelemben.


A levélre sem írnám meg, hogy milyen jó volt.


Sosem tudom mi a jobb, ha leírom milyen jó volt vele, vagy ha titkolózom kicsit????



2013. jan. 13. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért titkolózni? Úgyse ezen fog múlni, hogy összejön-e, hanem a szimpátián. Ha taktikázol, csak rosszul jöhetsz ki belőle.
2013. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne taktikázz, mert rosszul fog elsülni... Azt hagyd a csajokra, ti nem értetek hozzá annyira.:)


Mondd el szerintem, hogy jól érezted magad, de csak visszafogottan, hogy ne riaszd el.:)

2013. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy jól érezted magad, legyél őszinte, játszani nem érdemes. De azért ne "lelkesedj" túlzottan, mert az ijesztő lehet...
2013. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha lírom, hogy mit láttam a szemében az túlzás?
2013. jan. 13. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.:D Az kicsit az szerintem, bár nem vagyunk egyformák.:)
2013. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor mégis kell taktikázni :)
2013. jan. 13. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne taktikázz, mert nem valószínű, hogy jól jársz vele, mivel ha kihagyod a beszélgetést, akkor a lány hiheti, hogy igazából csak a tegnap volt és ennyi volt, mert nem is érdekel, csak játszottál vele. Szerintem légy őszinte, de ne rohand le és kérdezd meg előbb az ő véleményét is a tegnapi napról, hogy hogyan érezte magát. 30N
2013. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ki és ne taktikázz, de azért ne is rohand le.

Legyél egy kicsit viszafogott, de mutasd ki, hogy mit érzel.

2013. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!