Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, kellene nektek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kellene nektek olyan fiú, aki inkább gyengéd, érzelmes, odabújós típus és folyton igaz szerelemre vágyik vagy zavarna a dolog és jobb, ha nem ölelget, puszilgat titeket gyakran például?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 01:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, bocsáss meg, de én nem vagyok érzelgős.
2013. jan. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akárhányszor ismerkedem, randizom lányokkal nem akarom kimutatni ezt az oldalam, mert tartok tőle, hogy túl gyengének látszanék. Mindenhol az alfahím duma megy, hogy az kell a lányoknak, próbálok én is olyan lenni inkább.
2013. jan. 4. 01:12
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem csak akkor jön ez be ha szerelmes vagyok a pasiba, minden idegszálammal izgulok rá, folyamat gerjeszt az illata

akinél nem érzem ezt annál rohadt taszító hogy állandóan rajtam lógna - szó szerint

ritka akitől elviselném

2013. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem bejön, de csak ha már komolyabb a dolog. első randizásokon még azért ne indítson így rám
2013. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok ezzel, mint az előttem író.
2013. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy eddig randijaimon, ahol nem is történt más max szájrapuszi ott egy lánynak sem kellettem, míg egyszer megöltem egy lányt és máris folytatást akart és nem értem, hogy most akkor mégis mit tegyek, öleljek vagy legyek inkább távolságtartó?
2013. jan. 4. 01:32
 7/14 serial killer ***** válasza:
94%
Ott rontottad el, hogy már az első randin megölted...
2013. jan. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy hírlik a papucsgenya kategoria nem annyira kapós, nem szeretik ezeket a zsbkutya pasasokat. AZokat szeretik akik jól meggyűrik a seggüket.
2013. jan. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érzelmes típus se romantikus az érzelmi függőség meg taszít
2013. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, az eddigi hsz-ek nagy része is azt támasztja alá, amit már sejtettem. Valahogy a nemek mintha "felcserélődtek" volna manapság, felettébb meglepő számomra, hogy éppen a lányok írják ezeket a dolgokat. Én azt tartom sokkal inkább a normálisnak, hogyha egy lány érzelgős, romantikus típus. Máskor meg annyira hiányolják az érzelmeket, az érintést. Most hogy van ez akkor? Vagy pedig ide eddig nem írt ilyen alkatú lány. De arról nekem is az a véleményem, hogy az ismerkedésnél még ne legyenek ezek a dolgok, hanem amikortól már a kapcsolat kialakult, létrejött bármelyik két embernél.
2013. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!