Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üzletasszony vagyok. Ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzletasszony vagyok. Ha ezt így kimondom, a pasik nem tudnak vele mit kezdeni. Rossz helyen keresgélek? Miért jönnek ilyen furcsa reakciók?

Figyelt kérdés
Az asszony mondjuk túlzás, mert fiatal vagyok, de más szó erre nincs...

2013. jan. 13. 22:14
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Luxusitalokkal.
2013. jan. 13. 22:37
 22/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyok AVON-os, csak mosolyogtam a hozzászóláson. :) Még csak nem is használok olyan termékeket.
2013. jan. 13. 22:38
 23/46 anonim ***** válasza:
53%
Mert magától elszállt sznob pics@val, akinek amúgy tehetsége nulla, senki nem akar kezdeni :D
2013. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
33%
22 éves üzletasszony? Na jó ne vicceljünk kéremszépen, valld csak be, hogy társalkodónő vagy. Esetleg konzumlány...vagy talán dubajozol?
2013. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Istenem! :D

Fent írtam, hogy italokkal kereskedem...

2013. jan. 13. 22:41
 26/46 anonim ***** válasza:
75%
szóval pultos vagy :D
2013. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
42%
Gyerekek ezt nem lehet röhöés nélkül kibirni:XDD Közben meg bőszen mínuszolgat:DD kész..
2013. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
90%

Erdekes... Nekem anyukam 52 evesen, egy jol menö biztositasi ceg igazgatoja es fö ertekesitöjekent meg sosem mondta magarol, hogy üzletasszony lenne... Pedig azt hiszem Ö mar tenyleg az...

Kerdezö tenyleg buta vagy... Sokszor mondja pedig anyukam, hogy a diplomaval inteligenciat nem adnak, de kezdek hinni neki...

Ezek utan nem is csoda, hogy elkerülnek a ferfiak... Komolytalan sznobnak gondolnak, ha a beszelgeteseknel is ilyen vagy, mint az itteni valaszadasoknal...

Inkabb tenyleg mond azt, hogy egyetemista vagy es mellette probalkozol eladni xy cegnel...

2013. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Üzletasszony. Ez olyan,mint amikor egy menő cégtulajdonos megteszi a wc-s nénit ügyvezető igazgatónak, aztán ő is üzletasszonynak mondja másnak magát. Sokan megjátszák ezt, el is szálnak rendesen tőle. Valószínüleg ez lehet a helyzet, 22 évesen általában még sehol nincs az ember egzisztenciában, hacsak valaki oda nem pakolta. NAgy szám... 22 éves né még elég takonynak számít azért, ezek még bőven tanuló évek/jobb körökben/ azért az a helyzet,hogy szerintem is elég elszállt kijelentés ez. Ha 30 aska volnál, akkor jól állna, de gondolom a pasasok jó nagyokat kacarásztak a hátad mögött.
2013. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Az első, amit mondok az az, hogy egyetemista vagyok és utána általában szóba kerül az, hogy dolgozom is, így csak azt mondom, hogy üzletelek. Szóval nem egyből azt mondom, hogy üzletasszony vagyok, csak azt, hogy üzletelek. Most itt írtam, hogy üzletasszony, mert nem tudtam másként megfogalmazni, de mindegy is. Nyilván itt nem fogok választ kapni.
2013. jan. 13. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!