Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üzletasszony vagyok. Ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzletasszony vagyok. Ha ezt így kimondom, a pasik nem tudnak vele mit kezdeni. Rossz helyen keresgélek? Miért jönnek ilyen furcsa reakciók?

Figyelt kérdés
Az asszony mondjuk túlzás, mert fiatal vagyok, de más szó erre nincs...

2013. jan. 13. 22:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

veled lehet a gond, ugyanis:


amit te csinálsz, az egyetem melletti munka, ebben semmi különös nincs


ha mégis megijednek a pasik, az a fogalmazás vagy a stílus miatt lehet

2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Akkor te nem üzletasszony vagy, hanem házaló ügynök. Nem mindegy.
2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

"nyilván itt nem fogok választ kapni"

Ebből nekem az jön le, hogy lenéző vagy, és felsőbbrendűnek képzeled magad. Egyik sem túl szimpatikus.

2013. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Azért írtam azt, amit írtam, mert itt többen csak szórakoznak ahelyett, hogy valami kézzelfoghatót írnának, ami ugye a lényeg. Nem nézek le senkit és nem is érzem magam felsőbbrendűnek, de ha valaki nem hajlandó normálisan válaszolni, kritizálni, akkor minek van itt?
2013. jan. 13. 22:56
 35/46 anonim ***** válasza:

üzletasszonynak olyan jó kis korrekt fenekű 40es nőt képzelek.Te 22 évesen áhhh az úgy nem karaj :) :D


amúgy nem tudom nálam bónusz pont lenne, ha egy két piát az asztalomra varázsolnál...:DD


Am mi az hogy furcsa reakciók? hátrálnak a fal fele vagy mi ?XD

2013. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezö!


Sokan irtak neked megoldasokat, de az neked megsem tetszik. Csak hajtod a magadet, igy kicsit nehez segiteni, ha nem fogadod el...

2013. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Akik jó választ adtak, azok kaptak tőlem egy zöld kezet, a többieknek szóltak a válaszaim túlnyomórészt. 1-nél voltam csak elutasító. :) A kritikát is elfogadtam.
2013. jan. 13. 23:06
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem lehetetlen, hogy valaki 22 évesen kis pénzt össze tudjon "üzletelni" legálisan. Azért, mert fiúknak sikerül, még a lányoknak is összejöhet.

Nekem mindenképp pozitív, hogy valaki törekszik és már tudja mit akar csinálni. Persze a fiúk megérzik, ha valaki el van szállva magától és lehet, ezt érezted a reakcióikon, vagy ez szerinted nem igaz?

2013. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, ha egy fiatalasszony (:D) szóba hozná, hogy ő üzletasszony, először is meghökkennék, mivel senkit nem hallottam még aki ezt a szót használja, majd megijednék, mert általában a korosztályom nem fogalmaz ilyen mesterkélten, aztán gyanakodnék, hogy te most szórakozol velem, mindenesetre rákérdeznék konkrétabbra.
2013. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Nem értem miért liheged túl? Egyetemista vagy, mellette dolgozol kereskedelemben. Ha elkezdesz egy sráccal beszélgetni utáni úgy is szóba kerül, hogy mit tanulsz, milyen területen kereskedsz, mi a hobbid stb.

Mi a fura reakciójuk erre?

Vagy tényleg rossz helyen keresgélsz, vagy a stílusod olyan, ami nem jön be sokaknak... Vagy nem jól adod elő mindezt, így nehéz megmondani.

2013. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!