Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam, hogy tetszik nekem egy fiú? Nem vágja a jeleket.16/l

Figyelt kérdés
Megkértem, h kísérjen el, azt mondta, h nem ér rá. Azt gondoltam, h lekoptatott de másnap kedvesen megkérdezte, h baj nélkül eljutottam-e. Ennyire nem értené, mi van?
2013. jan. 14. 12:56
1 2
 1/16 Patrik24 ***** válasza:
Miért kéne egy sima "elkísérsz?"-ből már másra gondolnia?
2013. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mi másért kísérne el? :)
2013. jan. 14. 13:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos ám,hogy neki te bejössz,szóval ez is lehet az ok.
2013. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én is gondoltam rá. csak akkor másnap miért hozza fel a témát?
2013. jan. 14. 13:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet,hogy csak barátként tekint rád,és udvariasságból megkérdezte.
2013. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Mindig nehezebb a dolog amikor a lány kezdeményez,hiszen az a fiú dolga lenne.A lány dolga a csábítás a fiúé meg a hódítás.

Adj még érthetőbb jeleket,lehet hogy csak lassú a felfogása és nem is gondol arra amire te.

2013. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ebből én sem gondolnám, hogy tetszem egy lánynak. :D


Mondd neki, hogy dugnál vele, akkor tuti értené. :D

2013. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Figyu...én is simán elkisérem a lány barátaimat ide-oda...és mégsem gondolok többre...sőt van hogy kettesben kajálunk...és még akkor sem...szerintem onnan egyértelmű ha elhívod egyik hétvégén kettesben valahova
2013. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

" Mindig nehezebb a dolog amikor a lány kezdeményez,hiszen az a fiú dolga lenne"


Ja mert abban az esetben elégséges egy "takaroggyá te p*cs"-t mondani vagy lehúzni szerencsétlent.

2013. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt biztosan nem csinálom :/ így meg nem tudom eldönteni h. barátok legyünk vagy sem
2013. jan. 14. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!