Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kérdésekkel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdésekkel lehet megtudni egy srácról, hogy mi fogja meg egy nőben komoly kapcs-ra?

Figyelt kérdés

ha kérdezem, hogy vagy, hogy telik a napod, stb majdhogynem közhelyekkel válaszol. tanulok, dolgozom, mentem futni, barátoknál voltam, stb.

olyan, mintha nem is kellene neki bnő, szinte jönnek-mennek nála a csajok.

mintha nem lenne szíve, vagy szüksége kapcsolatra.

pedig azt mondja, van szíve.

de egyszerűen a csajokat mintha úgy nézné, mint mondjuk egy kocsit. most ilyen van, most olyan van, most ez kell, most ez nem, de mintha nem "lélekkel" nézne, hanem csak az ösztön.

hogyan, miket kérdezzek tőle, hogy kiderüljön számomra milyen a lelki világa, kit tudna társának, az élete részének tekinteni, milyen nőt?


2013. jan. 14. 21:11
 1/6 egy arc válasza:
Konkrétan kérdezz rá, hogy mi fogja meg egy lányban. Akármit meg lehet kérdezni, nem értem az emberek mért érzik kellemetlennek a beszélgetést...
2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mert ilyen kérdésekre nem ad konkrét választ, mert úgy néz ki, nem tudja mit válaszoljon. a pasik ilyenen nem agyalnak. kérdezz meg egy pasit miért szerelmes a bnőjébe. két épeszű válasz nem lesz.


szóval valahogy máshogy kell ezt kérdezni.

pl annyit tudok hogy a hasonlóak hasonlókat szeretnek.


pl a kábszeres a kábszerest, a betörő a kocsitolvajt, meg stb stb

2013. jan. 14. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:

szóval azt nem tudom én mihez passzolnék nála az életének melyik területéhez.

pedig ír magáról, meg minden, csak azt nem tudom hogyan fér ebbe bele a szerelem nála.

2013. jan. 14. 21:26
 4/6 egy arc válasza:
Valóban arra nem igazán lehet válaszolni, miért is szerelmes valaki valakibe. Én fiúként szoktam agyalni ilyesmiken:D. nem tudom milyen az az emberke, de valószínűleg nem baj neki sem, ha a lány intelligens, van humora és tud élni a szó jó értelmében. De ha felteszed neki azt a kérdést, hogy: Mi az első dolog amit megfigyelsz egy lányon? az nem egy olyan kérdés amire ne tudna válaszolni, gondolom én.
2013. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ugye milyen összetett a dolog? :)


csak az engem pont nem érdekel mit néz meg először egy lányon.

úgy érzem, hogy tartalék vagyok csak.

de miért, nah azt nem tudom! és ezt szeretném tudni.

de megbántani nem akar, meg nem is érdeke, mert akkor nem lennék tartalék.

szóval tényleg csak körbe-karikába tudhatok meg infokat :( ezért nem tudom hogy, mit lenne szerencsés kérdezni.

2013. jan. 14. 22:06
 6/6 egy arc válasza:
Mókus, ha akarsz tőle valamit óvatosan tudasd vele. Nem fog senki senkit megbántani, feltéve ha el tudod viselni az esetleges kedvezőtlen tényt! Mi a szrt agyaltok ennyit ilyen nem bonyolult dolgokon?
2013. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!