Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel vegyem rá hogy elhívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá hogy elhívjon valahová bármilyen ötlet jöhet?

Figyelt kérdés
Szóval már régebben is ismertük egymást aztán egy buliban nagyon jóba lettünk.Már rögtön másnap elkezdtünk beszélgetni és hát azt veszem észre hogy azért én is tetszem neki de hát mégsem én szeretném elhívni randizni adjatok pár trükköt amivel rá vehetném...köszii:)

2013. jan. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pl kezdj el vele beszélni valami filmről amit moziban adnak vagy valami helyről amit meg akarsz nézni és mondogasd neki hogy de jó lenne elmenni oda, de jó lenne ha elhívna valaki oda stb.
2013. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet mondani neki, hogy úgy elmennél ide, meg oda.. Nekem bejött.. :)
2013. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!