Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van Esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van Esélyem egy 15-16 Éves Lánynál 13 évesen?

Figyelt kérdés
Picit Mackós Vagyok,de kedves és vicces is.
2009. aug. 29. 16:58
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
kösszi
2009. aug. 29. 19:37
 22/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem nincs, a lányok általában minimum 1-2 évvel idősebb pasikat szeretik, a náluk fiatalabbra rá se néznek. Te is nézz szét a nálad 2 évvel fiatalabbaknál, én 17 vagyok, és 15,16 éves lányok nem rosszak, pl. én 17 évessel össze nem állnék! Sok sikert! :)
2009. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos az a helyzet, hogy a lányok 99%-ban az idősebb pasikat szeretik. 16 évesen pl vagy divat 20-25 éves pasival járni. Általában csak a valóban felnőtt lányok tudják értékelni a fiatalabb férfiakat (majd úgy 40 és a klimax között). Úgyhogy szerintem nagyon kicsi az esélyed. De ha nem vagy félénk akkor sztem egy próbát simán megér! Én szurkolok!;)


23/F


Gimiben én is egy 2 évvel idősebb lányba voltam szerelmes. Neki 8 évvel idősebb pasija volt (van). :D

2009. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Lehet esélyed!Én 14 vok.És egy 19 éves csaj felvett ismerkedés céljából msn-re.Nem csak engem hanem az egyik haveromat is.Azt mondta hogy ő a fiatalabbakat jobban csipi.

És a végén szerelmes is lett belém.És elég bombázó...

Ugyhogy jó kérdés.Kérdezd meg tőle!Próbáld meg!És fel a fejjel!

2009. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz, csak óvatosan, de sokáig fog tartani, ha megér annyit, és ha nemjön össze akkor se lepődj meg, tudok jobbat, örülj neki hogy nem jött össze, ha már ez lenne az akadály, hogy pár szám, hogy mikor szültek meg

Szal csináld ha épp ahhoz van kedved, max szerzel egy kis tapasztalatot, az sosem árt

Hajrá! Sok sikert!

2009. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem túl sok esélyed nincs, a lányok az egy-két évvel idősebb pasikat szeretik. De próba szerencse. Csak vigyázz mert hajlmosak lehetnek elküldeni valami menj vissza anyucihoz vagy hasonló szöveggel, mert sok lány nagyon nagylánynak képzeli magát ebben a korban. Persze nem mindenki én se tartozom közéjük. Szóval 1 próbát megérhet...
2009. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
00:54-es grat. :)
2009. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

0 az esélyed te kis ****** Kicsi vagy még a sex rovathoz


18/f

2009. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolsó: 18 évesen épphogy te is itt lehetsz, úgyhogy kuss. Neked is úgyanúgy a seggeden van még BŐVEN a tojáshéj.:) Kérdező: sajnos csak max. baráti alapon lehet esélyed...

23 L

2009. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!