Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A debreceni plázába vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni plázába vagy fórumba tényleg nem érdemes csajozni, mert oda nem járnak rendes, félénk, kedves, aranyos lányok, ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre valahol ismerkedni, de sokan mondták, hogy oda ne menjek, mert ott csak kényes, buta, beképzelt, elkényeztetett lányok járnak, de akkor mégis hol ismerkedhetnék fiatal lányokkal?

2013. jan. 16. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha szexet akarsz akkor az a legjobb hely a világon.

Nézz körül könyvtárban.

2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
*ásít*
2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én szerintem megfelelek a felül leírt pozitív jelzőknek és nem szoktam se a fórumba se a plázába járni.Nem értem minek járnak oda, nincs semmi látnivaló! Max néha a barátnőimmel bemegyünk a Libribe. Ott teázunk meg megnézzük a könyveket!


15/L

2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

valószínű a kelleténél magasabb ott a ribanc szint..


rámjött az ásítás FUCK YOU neked meg xd

2013. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól nézel ki, bárhol ismerkedhetsz. Ha csúnya vagy, sehol.
2013. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát igen,az 5-ös felhasználóval tökéletesen egyet értek,fel is pontoztam


Egyébként kérdező,ne szórakozzál már,ezt igaz csak viccből tetted fel?Ott kizárólag csak buta,idióta,sminkes r*bancok vannak,inkább lennék homokos mintsem velük ismerkedni!Ők már tényleg olyan primitív szinten vannak hogy még az állatok szintje is magasabb az övékéhez képest

2013. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 The Other ***** válasza:
100%
Azért a plázában ismerkedéshez kell egyfajta szellemi sivárság. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, mert biztosan vannak ott olyan lányok, akik tényleg konkrét céllal mentek oda, de azok az egyedek, akik csak "szórakozásból" ott ténferegnek, mert nincs jobb dolguk, na ők a nőtársadalom legalja... De ugyanez vonatkozik a hapsikra is.
2013. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából így fogalmam sincs, hogy akarsz plázában csajozni. "Megmutatod, milyen cipőt vettél?" Vagy mi? Szerintem azért kell egy bizonyos fokú hát... jól mondta az előző, szellemi sivárság, meg agyatlanság, hogy valaki a plázában csajozzon. Nagy valószínűséggel, aki csak végigrohan az üzleteken, és vásárolni megy oda, azt úgysem szólítja le senki, csak azt, aki poénból kuncsorog ott napi x órát, mert nincsen jobb dolga. Azok pedig nem épp a legintelligensebb fajták.
2013. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam mindkét helyre járni! :) Pont hogy eléggé félénk vagyok meg túl aranyos, lehet ez a baj.:/

18/L

2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár plázában is lehet csajozni, de ez csak akkor működik, ha spontán jön. Alapvetően nem vagyok plázába járós, de ha néhanapján betévedek és egy pasi elém áll valami direkt ismerkedős szöveggel, kiröhögném. Egyszer kabátokat próbáltam egy üzletben és egy srác egyszer odahajolt hozzám és halkan annyit mondott, hogy a lila állt a legjobban. Na ez tetszett:))) Vele randiztam is, mert tetszenek a spontán pasik. De az ilyen nagyon ritka, a legtöbb béna.
2013. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!