Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Konkurenciám akadt egy lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkurenciám akadt egy lánynál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztársnőm elhívott a sulinktól egy téli 7 napos kirándulásra úgy másfél hónapja. Gondoltam h akar tőlem valamit de a suliban egy jó ideje közvetlenül viselkedik velem, tehát nem úgy mint rég, amikor beszélgettünk hosszasan, szívecskéket rajzolt a kezemre:$ stb. Nem tudom mire vélni!


Két hete belépett egy srác ebbe a (az egyszerűség kedvéért nevezzük:) kapcsolatba'. Ez a srác egy osztállyal feljebb jár, mint mi az osztnőmmel (a srác 19 éves) és úgy napi szinten jár be hozzánk és az oszttársnőm pedig tellegteti magát. Állítólag tetszenek egymásnak, de nem bírnak összejönni. A nehézség az, hogy a csaj és a srác is egy intrin lakik.. "Mellékesen" pedig mondom, hogy az a srác is jön arra az 1hetes kirándulásra...


Mit tegyek, hogy a kapcsolatunk olyan legyen megint, mint régen?

Ha többet szeretnék, mint barátság, akkor mit lépjek?

Ha van ilyen szituációból tapasztalatotok leírnátok?


Köszi!(18/F)



2013. jan. 16. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik srác!
2013. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy neked 25 centi.
2013. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Győzzön a jobbik! Csak a testalkatod-arcod fog dönteni, ha meg mindketten megkúrjátok akkor amelyik kielégítőbb volt. Sokat nyom a latba ha nagyobb a farkad mint a másik srácnak.
2013. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lépnék míg nem késő
2013. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, de néhány szavadat nem értem. Ennyire ne legyünk nyelvújítók, ha lehet :)


Udvarolj a lánynak, mondd meg mit érzel.

2013. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha már így megkérdezted, az ,,intrin" és a tellegteti szavakat nem értem.
2013. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Intri= internát, magyarul kollégium, diákszálló

Tellegteti magát: flörtöl, engedi pl. hogy fogdossák is

2013. jan. 16. 19:16
 8/19 A kérdező kommentje:

Miért hazudnék ilyen gyerekes dolgot?? Inkább bevallom neki az igazi hosszat, a 27cm-t..

na a viccet félretéve semmi baj nincs a farkam méretével, átlagnál nagyobb és még esztétikus is, amióta volt egy pici műtét vele.


Mondjam el neki az érzelmeim? Kiröhögne..!:D

amúgy nem vagyok csúnya srác 1. válaszoló: a legutóbbi két facebookos profilképemre kb úgy 90, 130 lájkot kaptam

2013. jan. 16. 19:53
 9/19 A kérdező kommentje:
Kérnék további tippeket, hozzászólásokat!:)
2013. jan. 16. 23:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Mondd azt, h 25 cm...amikor félbehajtod. :)
2013. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!