Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságot érez vagy többet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságot érez vagy többet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki régebben mikor megismertük egymást többször is hívott talizni, jókat beszélgettünk, hülyültünk, stb. Viszont kicsit összekaptunk az utsó talin,és nem beszéltünk pár hónapig. Pár hete rá írtam facen, kibékültünk. Azóta rám írt ő is egyszer, 3 órán keresztül beszélgettünk, nagyon jó volt. Kicsit lelkiztünk is,és elmondtam,h bejön nekem,de mivel van barátom,örülök hogy nem volt semmi köztünk. Ő meg mintha felháborodott volna rajta,h van barátom,és mégis éreztem vonzalmat a régebbi taliaink alatt iránta. Eddig biztos voltam benne, h ő is vonzódik hozzám, de ezzel most elbizonytalanított. Akkor csak barátként akart velem hetente többször is talizni? Barátként hívogatott telón? Barátként vitt le a tópartra beszélgetni, és barátként akart moziba vinni? Barátként filmeztünk fenn az albérletében? De hisz azt is mondta, hogy egy baráttal nem találkozik ilyen gyakran.

Most akkor mivan? Én örülnék a legjobban neki, ha csak a barátom akar lenni, mert a legjobb barátom lehetne, csak én eddig azt hittem, többet akar... Szerintetek? Vagy hogy szedjem ki belőle, érez-e többet barátságnál?

19/L


2013. jan. 16. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy
2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"...hogy egy baráttal nem találkozik ilyen gyakran."

Hát elég szar lehetet neki.:D

Imádom az ilyen lányokat...:D

2013. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha más barátjával tényleg nem tölt ennyi időt akkor valószínű h többet érez irántad. szemtől szembe kérdezd meg ha alkalom nyílik rá, hogy mit is érez.
2013. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... te sem az éleslátásodról lehetsz híres. ^^
2013. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miért? Ez ilyen egyértelmű? Bocsi, de azért tettem fel a kérdést, mert kívülállóként valószínűleg máshogy látjátok a dolgokat. Szóval, valami érdemleges válasz?

Aki normális választ adott/ad, annak köszönöm!

2013. jan. 17. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!