Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy a fiú kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a fiú kezdeményez barátságot, de nem akar semmi többet?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársammal mostanában nagyon jóban vagyunk, keresi a társaságomat de mindig csak semleges dolgokról beszélünk. Van már két lány barátja, miért akar velem is összebarátkozni?
2013. jan. 15. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van persze, de az ilyen ritka
2013. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Utópisztikus gondolat.
2013. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, lehet be akarja zavarni a macit a málnásba.

Tudod, a macik szeretnek a málnásban lenni.

2013. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Csak mert nem derül ki egyértelműen. :-)
2013. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16/L
2013. jan. 15. 00:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Valakit majd kiválaszt és mentek a málnásba :D

Jobb esetben. De lehet, hogy mindhárman mentek majd a málnásba, csak nem tudtok egymásról^^


16 évesen? Friss husi vagy mit gondoltál? Majd biztos barátságból.. hacsak nem búza az illető de akkor meg szerintem fiúkat gyűjtene maga köré.

2013. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, van. Kezdeményeztem már így barátságot lánynál.
2013. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fiúknak mindig van hátsó gondolata.. neki is lesz (ha még nincs) csak még nem érkezett meg az agyába a jel, hogy 'jé, neki puncija van... és nekem farkam...tehááát;)'

ráadásul ebben a korban az a menő srác a suliban, aki sok lánnyal van jóban, legalábbis ha mások azt látják hogy sok lánnyal elvan, hacsak felszínesen is akkor az javít a népszerűségi mutatóján.

2013. jan. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak olyannal barátkozok általában aki szép is, mert abból lehet majd lehet vmi. Bocs ilyen felszínes vagyok :)
2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha a csaj kifejezetten ronda vagy a srác puhapøcs.
2013. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!