Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Katasztrofális vagyok, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katasztrofális vagyok, egyszerűen nem tudok párkapcsolatot kialakítani, úgy érzem hogy megfulladok benne. Valószínűleg borderline személyiségzavarom is van, és üldözési mániám valamint szociális fóbiám. Hogyan hidalhatnám át a saját határaimat?

Figyelt kérdés

1. Félek a férfiaktól, főleg azoktól akikkel el is tudnék képzelni valamit, nem tudom mitől lehet, kiskori beidegződések vagy hasonlók. Nem kellemes számomra sem a csók sem a szex, meg vagyok győződve hogy hazugság minden kedves szó, és mindenkit csak a testem érdekel.

2. Olyan fiukkal beszélek csak, akikről azt gondolom, hogy úgysem lesz köztünk semmi, mert annyira nem illünk össze, hogy nem fogok nekik megtetszeni. Persze ez folyamatosan kudarcba fullad, és mindegyik eddig egytől egyig belém szeretett....Mégis nem bírok kegyetlen lenni, és sajnálatból én is belemegyek dolgokba, amibe nem kéne.

3. Ha egy fiú aki engem sem taszít, elkezd érdeklődni, meg vagyok róla győződve hogy csak viccel,a bolondját járatja és hárítok.

4. Képtelen vagyok kezdeményezni, azt hiszem hogy úgyis elutasítanak, az van bennem, hogy nem kaphatok mást, mint amit én adtam...

5. Mindíg mondták nekem, hogy próbáljak meg 'összejönni' valakivel, viszont egyszer hallgattam rájuk, és a helyzet nem túl rózsásan sült el, 1 hétig bírtam, úgy éreztem megfulladok a kapcsolatban, többé nem akarok ilyenbe belemenni.

6. Egyik nap teljesen más érzések kerülgetnek mint a másik nap, gyakran ugyanazzal a személlyel kapcsolatban is. Néha már úgy érzem megőrülök, felrobbanok, vagy valami...

Van hogy lesz@rok mindent, az emberek véleményét, azt hogy mi lesz holnap, és hogy hova tartok, de máskor meg feszült vagyok stresszelek minden apró sz*ron, és megmagyarázhatatlanul vagyok rossz passzban.

Valószínülek szeretethiányom van, de félek bevallani magamnak, másnak, és félek adni és kapni is...de dolgozom rajta, csak nagyon nehéz.

7. Sokat gépezem (főleg játszok) eddig minden mélyebb kapcsolatom így alakult ki, és úgy érzem csak neten tudok beszélgetni az emberekkel, élőben egyszerűen nem élvezem a szocializálódást, oda inkább nem is megyek, ahol sok az ember, néha képes vagyok az út másik felére is átmenni, csak hogy ne kelljen találkozni valakivel... a szociális interakcióktól is kiráz a hideg...pl. köszönés, puszi, érintés stb. megijedek tőlük vagy hasonló.

Barátaim ilyen értelemben nem nagyon vannak, egyetemen van pár haverom, de amúgy ha nincs suli kb. senkivel nem találkozok.

8. Közrejátszhat az is, hogy 2 ember volt az életemben akit tényleg szerettem, de a csalódás megakadályozása végett kizártam az életemből az érzelmeket évekig, és el is felejtettem a nagyrészét.


Amúgy egy alapvetően pesszimista sötétet kedvelő 18 éves nőszemély vagyok,egyetemista, aki szeret mindenféle jó hangszeres zenét, az állatokat, bodymodot, fantasyt. Ez is valamit azt hiszem még elárulhat.

Kíváncsian várom aki megfejti a helyzetem, vagy mégjobban örülnék annak, ha valaki azt mondaná, érzett már hasonló dolgokat, velük szívesen beszélgetnék. Tanácsok esetleg, hogy tudnám kezelni én is ezeket a dolgokat?

(Tudom, fiatal vagyok, majd kinövöm, csak minnél előbb szeretném magam túltenni ezeken, mert elég kellemetlen sokszor.)Köszönöm előre is.



2013. jan. 17. 00:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy megnyugszol és nem írsz össze ennyi fa.szságot.
2013. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg nem mindenkiben a rossz akarást látni,és nem úgy hozzá állni a dolgokhoz,hogy "miért sikerülne",hanem úgy,hogy "miért is ne sikerülhetn".
2013. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Első: ez hasznos volt, de tényleg!

Tudom, sokat írtam, csak próbáltam mindent összefoglalni.

Igen, tudom hogy változtatnom kéne, csak nehéz.

2013. jan. 17. 00:21
 4/29 anonim ***** válasza:
Túlagyalod.
2013. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Ivan Iljics ***** válasza:
A negatív visszacsatolás a korábbi kapcsolataidból nem segíti elő a helyzetet. Gondoltál pszichológusra?
2013. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Túlagyalom, tény. Ha iszom akkor nincs ez, régebben cigiztem, az is kicsit letompítja a gondolkodást, csak nem akarok ezekkel a dolgokkal élni, mert azért vannak hátulütői.
2013. jan. 17. 00:25
 7/29 anonim ***** válasza:
Hűha, eléggé össze vagy zavarodva, ez az írásodból is kitűnik. Hát először is, ha ilyen problémáid vannak, akkor azzal kezdd, hogy mérsékled a számítógépezést. Én függő voltam olyan 14 éves korom körül, 1 évig nem volt kb senkim, 1-2 haver a suliban, de annyi. Miután leálltam szépen lassan alakultak ki a társasági kapcsolataim, már egyáltalán nem hiányzott a gépezés. 20 vagyok, azóta sem játszom, sikerült kinőnöm belőle. Miután többet merészkedtél emberek közé, egy olyan férfit keress, akiben legalább egy kicsit is meg tudsz bízni, és neki mindig őszintén mondd el, hogy mit érzel. Ha szeret, ő fog tudni igazán segíteni, mert ő fog eléggé ismerni ahhoz, hogy rendes tanácsot tudjon adni. Kamasz vagy még, keresed a helyed, ez nem olyan rendellenes, mint gondolod, én is éveken át kerestem önmagam, az, hogy azóta sem találtam meg az egy másik kérdés, de azt nem írom ki ide :)
2013. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

nemtudom, mintha csak a saját gondolataimat olvasnám... de én már 22 vagyok.

sokat cs.sztettek ovitól kezdve, túl sok rosszindulatú emberrel találkoztam aki röhej tárgyává tett azért vagyok ilyen.

nem tudom hogy lehetnél túl ezen, kicsit vicces hogy én prédikálok hogy keress szakembert, aki tuti soha nem fog :)

én... nem hidalom át a határaimat. egyszerűen elfogadtam hogy ezt a fajta társas kapcsolatot nem nekem találták ki.

a laza, semmi kötöttséggel nem járó barátszerű viszonyulásokat beengedem az életembe, ami fogdosással, nyalakodással, az intim zónáimba való erőszakos benyomulással jár (értve főleg a lekiekre) az elől elmenekülök.

nézz magadba, hogy ha megnyílnál és rossz embert választanál, el bírnád-e a csalódás súlyát.

ha igen, próbáld meg valakivel

én tudom magamról hogy az egyenes út lenne az öngyilkosságba ezért nem teszem.

kizártam az ilyen mélyebb érzéseket az életemből és nem hiányoznak.

ez is egy út

te tudod, ezt csak te döntheted el

2013. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

1. kérdés:Mi a sz@r ez a bodymod?

2. kérdés:Mi az a borderline személyiségzavar?


Menj el valamerre,ha más nem az egyetemista haverjaiddal,mozdulj ki és ne a gép előtt rohadj!

Komolyan,ha ezek az alapvető dolgok gondot okoznak az életben semmire nem fogod vinni és csak egy púp leszel a szüleid nyakán,aki nem talál munkát,mert nem hiszem,hogy szívesen alkalmazna bárki is egy hozzád hasonló embert.

2013. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
7es, köszi, igen, azt kéne, csak hol találok olyan embert akiben megbízhatok...nem hullik az ölembe, nem tudom merre induljak. Későn érek valsz. ez van...csak lenne már pár évvel később, nem tudom hogy bírom ki addig. Tudom eléggé elítélendő hogy ezt most ide kiírtam, kitálaltam mindent, de már hiányzott hogy beszéljek valakivel, és mindegy volt hogy negatívat szólnak e vagy pozitívat, jobb mint az üresség. Mindegyikből tanulok.:D
2013. jan. 17. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!