Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy a mai lányok sokkal kegyetlenebbek és agresszívebbek lettek? Mi lehet ennek az oka, hol van a gyengédség, kedvesség, együttérzés, jóindulat?

Figyelt kérdés
Vannak perszer ritka gyöngyszemek, de egyre több lányt látok, aki sokkal agresszívebb, mint a mai fiúk és tele van ártó szándékkal, szinte élvezi, ha bánthat valakit, akár fiút, akár lányt szavakkal agy akár fizikailag is, bár inkább szvakkal, az a gyakoribb. A pszichés támadások miért szaporodtak így meg a mai lányoknál, mi lehet ennek az oka?
2013. jan. 17. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem csak te gondolod úgy.
2013. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Ez azért van, mert üresek.
2013. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 ASOT ***** válasza:
Ez egy terrortámadásnak köszönhető! manapság már biológiai fegyvereket hoznak létre a terroristák is, szóval fejlődnek ők is. ÉS megfertőzték a népet.
2013. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
Eléggé rideg k*csögök,ha valaki nem néz ki jól azzal nagyon utálatosak tudnak lenni,viszont a helyes pasiknak nyalják a seggüket akik szívatják őket
2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szintetikus biológia?
2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg azért ilyen rideg k@csögök mert többnyire ilyen alpári taplók találják be őket mint te...
2013. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteg agresszív, alkoholista férfi van ebben az országban, és egyre több lesz nő is. Egy nő már védekezésképp is támad. Én konkrétan a Blahán láttam, hogy két férfi rugdosott egy földön fekvő nőt. Mind 3-man fehérek voltak. És nem ment oda senki.. A nőket nem védi semmi, csak erőszak megy a Tv-be is állandóan.. teljesen el vagyok keseredve..
2013. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert a hozzád hasonló (feltehetőleg) kis piócák elszaporodtak vírusok módjára, akiknek valamilyen rejtélyes oknál fogva az udvarlás pszichoterapeuta-páciens viszonyt és/vagy s*ggnyalást jelent, és személyes sértésnek veszitek, ha esetleg egy nő nem rátok vágyik, és vissza vagytok utasítva. Eljön az a pont, amikor már nem lehet tovább bírni ezt tündéri kedvességgel.


Remélem, hogy kielégítő volt a válaszom eme csodás kérdésre.

2013. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
hát nem az eszükért szeretem őket .és lehet benne igazság hogy érzéketlenek, és butácskák de hát istenem, legalább többségük lenyeli,és bátyja egy átmulatott éjszaka után azt hiszem,........ ez az ami igazán számít...xDDDDDDD
2013. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem hülyeség, de ennek nagyon messzire vezető okai vannak.


Leginkább a szülők és a környezet amiben felnő az ember, de igazából minden amit látsz. Nézd csak meg mi megy a TV-ben: minden sorozat vagy film, műsőr az erőszakról szól vagy valami aljas dologról, hogy az emberek átverik egymást, megjátsszák magukat... a híradó is tiszta horror, minden erről szól. Persze ez nem ennyire egyszerű, de ilyen környezetben mit vár az ember? Nem kell meglepődni. Manapság már ciki kimondani ha valaki szeret valakit 8de nem szerelemből) mert akkor az elcsépelt, vagy b*zinak bályegzik ha azonos nemről van szó, ha nem akkor meg egyből... "úú biztos dugás lesz a vége vagy már megvolt". Szóval ez az agyatlanság megy mindenhol, a párok egymás képébe hazudják hogy szeretik egymást közben fogalmuk sincs mi a szeretet, nem hogy a szerelem, igazából csak dugni járnak össze.. mellette mindennapos a veszekedés, neadjisten verekedés, de mégis együtt vannak mert annyira szegények lelkileg az emberek hogy fel sem fogják mi történik velük és el sem tudják képzelni milyen jó lehetne minden.


Ez egy elég durva népbetegség. Gyógyszerrel nem kezelhető.

2013. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!