Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy nem mutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem mutat egy srác se érdeklődést felém?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem kapok egy bókot, vagy derül ki hogy valakinek bejövök, ami el is veszi kicsit az önbizalmam. Tény nem tartozom a menők közé, átlagos vagyok, de barátnőim közt igen is beszédes és vidám. Csak nem öltözök ki úgy mint a többi lány meg flörtölök a pasikkal. Amúgy szerintem jó alakom van, és szép is vagyok, csak nem abban az értelemben ahogy a mai fiatal lányok kinéznek. Emiatt már kicsit el is ment az önbizalmam. Nem akarom én hogy körül rajongjanak, csak nőnek érezni magam. Talán végre találni egy működő párkapcsolatot.

Mit tehetnék, hogy változzon? Nem öltözök a legdivatosabb ruhákban -anyagi okokból- de azért próbálok csinos lenni. Bulizni se járok sokat csak néha. Nem akarok átesni a ló túloldalára mint a többi lány, de egy kis figyelem jól esne.

19/L



2013. jan. 17. 22:47
1 2
 1/16 The Other ***** válasza:
Na jó, kezdem én. Ha még egy gyors körre sem próbálkoznak be, akkor ott komolyabb gondok vannak a külalakkal, mint az öltözködés :(
2013. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

csúnya vagy

*flies away

2013. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát ez nem a ruhától függ hanem az arc+test+kisugárzás kombo ami felhivja rád a figyelmünket.....de járj nyitott szemmel mert még a legrondább lányok is megtalálják a párjukat akk ha szép vagy könnyü dolgod lesz csak figyeld ki figyel:)
2013. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Túl jó vagy nekik. De lehet, hogy nem.
2013. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

"Nem akarom én hogy körül rajongjanak, csak nőnek érezni magam. "

És itt van a probléma gyökere. Kétségbe vagy esve. Egy nő nem a pasiért legyen nő, hanem saját maga miatt. Egy nő ne egy férfitől várja, hogy nőt csináljon belőle, nem a pasi dolga.

2013. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, én ugyanilyen típusú lányt keresek csak 17 éves verzióban.
2013. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De rendesek vagytok.Látatlanba lerondázzátok szegényt.Szerintem jó,hogy ha egy lány visszafogott.Nem kell a ribiket példának venni.
2013. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én figyelek, beszélgessünk!
2013. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De kinek az érdeklődését várja a kérdező, ha elmondása szerint is ritkán mozdul ki?

Már csak a nagy számok miatt is, ha több pasi lát, nagyobb az esélye, hogy valaki odalesz majd érted.

Mozdulj ki és ne a gyakorikérdéseken várd a választ (főleg ne tedd ezt kép és egyéb dolog nélkül), mi nem tudunk így látatlanban helytállóan választ adni. Ezt te sem gondoltad komolyan.


Szóval menj ki és élj!

GyKVG

2013. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azért voltam már szép pár srácnak, volt pasim is 2 de mind rövid és tartalom mentes. Abban az értelemben talán tényleg nem vagyok szép hogy nem vagyok az a tipikus mai fiatal lány mint a többiek, képet nem küldök senkinek ha nem gond.

Most sok ismerősöm mondja, hogy hasonlítok kicsit az egyik új sorozat női szereplőjére

[link]

persze nem pont ugyanilyen de nagyon hasonló az arcunk, csak ő szebb :(

2013. jan. 17. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!