Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az olyan pasikról, akik társkeresőn ismerkednek?

Figyelt kérdés
Mert én azt gondolom, hogy azért ismerkednek ott, mert élőben nem tudnak.
2013. jan. 18. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget ismerkedtem társkeresőn és sok kapcsolatom is volt azokról az oldalakról. És kb. ugyanannyi kapcsolatom volt hagyományos ismerkedésből. A net is csak egy ismerkedési csatorna, mint egy szórakozó hely, vagy bármi más. Egyel több lehetőség. Persze sok gátlásos ember azért használja, mert így arctalanul, következmények nélkül ismerkedhet, de nem feltétlen kellene mindenkire ráhúzni ezt a sémát, aki neten ismerkedik.
2013. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja igen! Lányok voltak megszólítva, ezért bocs!

38/F

2013. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van kivétel, nem mondom, h te is lúzer vagy, de ha a nagy többségre gondolok, akkor lehet benne igazság.

Miért ismerkedne valaki neten, ha megteheti ezt utcán, suliban, szórakozóhelyen?! Ennyire ne legyünk már lusták!

2013. jan. 18. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, én is próbálkoztam, de nekem nem volt szerencsém. De több ismerősömnek bejött, még házasság gyerek is lett belőle.. Nekem erről az a véleményem, hogy az emberek egyre inkább eltávolodnak egymástól, köszönhetően a virtuális kapcsolatteremtési lehetőségnek. Persze a személyes kontaktusok, egyre tiszteletlenebbé, és személytelenebbé válnak (értsd: fellöknek a metróban, a boltban elém vágnak stb.) Ezek a társkeresők is személytelenek, el lehet oda bújni, egy adatlap mögé, és bármit hazudni, következmények nélkül. Persze az ember a leginkább a saját érzelmeit félti, ezért jó ott névtelenül "jelen lenni" és próbálkozni, így kevesebb a kudarc lehetőség. Bár a kudarcok erősítik az emberi jellemet. Ezért egyre több a jellemtelen fiatal. rossz felé halad ez a világ.
2013. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Miért ismerkedne valaki neten, ha megteheti ezt utcán, suliban, szórakozóhelyen?!"


Ahogy írtam: ez is csatorna az ismerkedésre. Régen is voltak társkereső apróhirdetések az újságokban. Utána a mobilokkal jöttek az SMS társkeresők - van ismerősöm, akik valamikor ott jöttek össze és a negyedi gyereknél tartanak. Most a net megy. Lehet utcán is, meg szórakozó helyen is, meg apróhirdetésben, meg neten is ismerkedni.

Szórakozóhelyen is kifoghatsz jellemtelen embert ismerkedés közben. Kétségtelen, hogy a net erre nagyobb lehetőséget ad, de lehet ott is rendesen ismerkedni normális emberekkel.

2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb gondolom.Meg több esélye van,h megtalálja akit keres.Vagy nem tudom,én még nem voltam fenn ilyen társkereső oldalon.
2013. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a netes társkereső egy tök jó dolog!

Olyan embereknek is esélyt ad a megismerkedésre akik alapból nem találkoznának az "utcán".

Így jöttünk össze mi is párommal, a város két végén lakunk a munkahelyek is tök messze vannak egymástól,szórakozóhelyekre se ugyanoda jártunk ..szóval társkereső nélkül soha nem futottunk volna össze, pedig érdeklődésünk,nézeteink a világról meg minden hasonló.

2013. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott ismertem meg párom, már lassan 7 éve. :D
2013. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem gondolok róluk.

Hát ismerkedjen ott is, én nem bánom.


Én is ott ismertem meg a párom :) Tulajdonképp a 30+ korosztálynak nagyon nincs is egyéb lehetősége, ha nem akar az utcán leszólítani embereket. Az ő korosztályuknak való szórakozóhelyek egyre csak fogynak.

2013. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!