Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn mit irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn mit irjak egy lánynak?

Figyelt kérdés
ha eljutok beszélgetésig ott már nincs gond de a legtöbbször választ nem kapok.régebben hosszu leveleket irtam de az nem igazán jött be áttértem a rövidekre mondván minek irjak sokat felslegesen.de igy már 0% a válasz aránya.aztán egy semleges lánytól azt a tanácsot kaptam hogy ez a nagyon rövid nem jön be a csajoknak. akkor mit irjak mondja már meg vki.vmi jó csajózós szöveget?idétlen izléstelen stb irások kiméljenek
2013. jan. 16. 22:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
43%
netesen semmit.
2013. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
51%
Jól értem, hogy abban segítsünk, hogy meg kéne írnunk neked, hogy te mit írj virtuálisan egy nőnek, akit nem ismersz?
2013. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

igen ha van valakinek vmi ötlete azt megköszönném.én már sokmindennel probálkoztam nem is vagyok ronda nincs semmilyen deffektem és nagyon ritka hogy válasz érkezik.akkor gondolom a szövegemmel van gond?

elsö levélben még nincs közös téma stb.gondolom sokaknak nem tetszik és akkor már vissza sem ir.

2013. jan. 16. 23:07
 4/36 anonim ***** válasza:

Jelenleg 3 novel ismerkedtem meg az elmult 2 napban

Add onmagad fainald azt mintha csavoval hszelnel csak ne karomkodj ne beszellj a dugasrol ne dicserd onmagad mindig kerdezz tole s ne nyomulj a sok szoveg szar

kb ennyi

2013. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

de mit irtál nekik? én amikor vmi szivből jövö nem sablonos vacakot irtam akkor néha jött válasz beszélgettünk de aztán ennyi.találkozásig egyik sem jutott.ez a 2 tipikus eset volt:találkozora hivtam azt mondja jó 2nap mulva még se jó hagyj békén.minden ok nélkül.a másik fajta aki hónapok után sem akar találkozni.őt (türelmes ember vagyok) 3hónap után küldtem el a ...-ba.

a rövid sablonosra semmi válasz nincs.

azt mondják jó a személyiségem^^ de ha valaki szóba sem áll velem azzal nem tudok mit kezdeni.

2013. jan. 16. 23:23
 6/36 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki társkereső oldalakon próbál ismerkedni, de a lányok nem nagyon vevők rá. Lehet, hogy pont te vagy az? :D
2013. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
hát nem valószinü.nem "dicsekedem" ezzel másoknak.
2013. jan. 17. 05:58
 8/36 A kérdező kommentje:

nah ha senki nem ad válasz a kérdésre nem baj:) már meritettem ötletet más hasonló kérdésből.

sztem sok a kamus azért nem válaszolnak.ahol lehet szoktam nézni menyi küldött-kapott levele van az illetönek.gondolom ez a nyerő szöveg náluk: van jo kocsim meg sok pénz nem jössz át?

sok sikert akik hasonló cipöben járnak hogy kiszürjék a sok kamu közül azt a kevés felhasználót aki komolyan gondolja.

2013. jan. 17. 06:01
 9/36 anonim válasza:

Nem minden csaj a pénzre bukik, ez elég bunkó feltételezés... Minden oldalon van olyan lány, aki normális fiút keres, és nem csak a külsőd vagy a pénzed alapján ítél. Én is társkereső oldalakon keresgéltem, és sosem ezek alapján válogattam. Talán ennek köszönhetően, mindenesetre elég kapós voltam az oldalakon, temérdek levelet kaptam, rövidet, hosszút, vicceset, komolyat, bunkót, meghatót, romantikusat, olyat is, ami egyből a "lényegre" tért, mindenfélét, de bármilyen is volt a levél, és bármennyi időmbe is került, mindenkinek visszaírtam, ha másért nem is, de hogy korrektül megmondjam neki, hogy ezért meg ezért nem szeretnék vele levelezni. Nagyon sok időt elvett a napomból, hogy minden levélre válaszoljak, de megtettem. Szerintem logikus, hogy azokat, amelyek bunkó stílusban íródtak, meg amelyek írója túlságosan beképzelt volt vagy csak "azt" akarta, azoknak elutasító választ írtam vissza, de akik képesek voltak egy normális hangvételű levelet írni, azoknak megadtam az esélyt az ismerkedésre, bárhogy is néztek ki a képükön, és csak a beszélgetéseink alapján szelektáltam. És meg is találtam a jelenlegi páromat, akit amúgy az első pár levélváltás után még nem éreztem erre nagyon esélyesnek, mert ugye közben több másik fiúval is beszélgettem, és volt, aki szimpatikusabbnak tűnt, de az egyik beszélgetésünk után ez teljesen megváltozott. Éppen ezért én mindenkinek megadtam az esélyt, és mindenkinek válaszoltam a levelére egészen addig, míg biztos lettem benne, hogy ő esélyes lehetne-e valami többre, vagy nem. És ha én képes voltam erre, akkor egészen biztosan vannak még lányok, akik szintén tudnak olyan kedvesek lenni, hogy ha valaki megtiszteli őket azzal, hogy megkeresi őket, akkor annak visszaírnak. Én szerintem a legnagyobb probléma itt azzal van, hogy a lányok, különösen a normálisak, akik vissza is írnak, azok elég keresettek az ilyen oldalakon, és egyszerűen belefáradnak a túl sok levélbe. Vagy pedig pont hogy elkerüljék a túl sok levélváltást, egyszerre csak egy fiúval beszélgetnek. Nekem is volt olyan időszakom, amikor napi kb 20 levél mellett (pedig nem vagyok egy bombázó vagy akármi) már nem volt kedvem és időm mindenkinek visszaírni, mert már untam, hogy huszadjára kell leírnom ugyanazt, mert mindenki ugyanazt kérdezi és fárasztó is volt. Úgyhogy megesett, hogy nem is válaszoltam azonnal, hanem csak egy kis pihenés után. De azt még elmondhatom, hogy számomra felüdülés volt a sok hasonló levél közt olyat kapni, ami kicsit kreatívabb volt a többinél, és nem csak a sablon kérdésekre kérdezett rá, mint hogy mit dolgozol, sportolsz-e valamit és a társai. Ezekre a levelekre sokkal szívesebben válaszoltam, és előbb is, mint a többire. Úgyhogy szerintem az segíthet, ha egy kicsit kreatívabb vagy, és használod az eszed, hogy valami frappánsabb kérdéseket eszelj ki. Nekem pl volt aki verses leveleket írt, volt aki személyiségtesztekhez hasonló kis játékokat mutatott (ezeket nagyon élveztem), volt akinek nagyon különös elméleti kérdései voltak, pl hogy ha megtehetnék egyvalamit a világon, akkor mi lenne az, és hasonlók, amik nagyon elgondolkodtatóak voltak, szerettem ezeket is, és ezekből is meg lehet ismerni a lányt, ha egy kicsit értesz az emberismerethez. Persze nem azt mondom, hogy már az első leveled tűzdeld tele ilyenekkel, mert akkor kicsit furán fognak rád nézni, de egy frappáns figyelemfelkeltő kérdés esetleg jól jöhet. De az fontos, hogy közben ne add magadat másnak, mint ami valójában vagy. Ha nem megy a dolog, ne erőltesd, de ne kérdezz olyanokat, amik igazából nem is érdekelnek, csak hogy meghódíts valakit. Abból is lehetnek félreértések, ha a lány azt hiszi, hogy pl tele vagy ilyen elméleti, filozofikus kérdésekkel, és ilyen beállítottságú vagy, és aztán kiderül, hogy mégsem. Mindig magadat add!

Remélem valamit tudott segíteni az írásom. Azt nem lehet megmondani, hogy mi a jó csajozós szöveg, meg hogy mit írj pontosan egy lánynak, mert minden lánynak más tetszik. De az minden normális lánynak (akik nem a pénzedre hajtanak) bejön, ha kedvesek és figyelmesek vele, de azt sem szabad túlzásba vinni. Minden lány azt fogja választani, aki valamivel kicsit kitűnik a többi fiú közül. Neked azt kell kitalálnod, hogy miben tudsz jobb lenni, mint a többiek, mivel tudsz meghódítani valakit, az adott lánynak akinek éppen írsz, mi lehet az, ami vonzóbb egy fiúban, de eddig másban még nem találta meg.

Azt megkérdezhetem, hogy mióta keresgélsz az interneten? Azt írtad, hogy a személyeddel nincs probléma, és hogy ha elkezdődött egy beszélgetés, akkor már rendben vannak a dolgok, és szerinted a leveleiddel lehet baj. Nem gondolod, hogy akkor neked jobb lenne személyesen ismerkedni? Akkor sokkal jobb első benyomást tehetsz a lányra, és nem kell annyira azon agyalnod, hogy mit mondj, mert ő is hozhat fel témát, sőt valószínűleg arrafelé fogja terelni a beszélgetést, ami érdekli veled kapcsolatban és ami fontos szempont neki. Miért nem ismerkedsz inkább személyesen?

21/L

2013. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
Egy tipp: tanulj meg helyesen írni, mert ha a lányoknak is ilyen hibás levelet írsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem írnak vissza... Egyből leszűrődik az iskolázatlanság és a kevés IQ...
2013. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!