Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért utálják és nézik le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják és nézik le a lányok a genetikai okok vagy betegség miatt sovány, alig 50 kilós, aranyos fiúkat?

Figyelt kérdés

Azt megértem, hogy egy lánnyak sem kellenek, mert nem vonzóak, semmi férfias nincs bennük és szívük szerint ki is írtanák ezeket a selejt fiúkat, de azért lehetne szívetek, nem sok mindneki tud ez ellen tenni, ez sajnos olyasmi, mint amikor egy lány túlsúlyos és hiába próbálkozik lefogyni sehogy sem tud.

Ezenek a sovány fiúknak is kínszenvedés, akár csak egy-két kilót is felszedni.

Én is tudom milyen nehéz, mert naponta fekvőtámaszozom, edzek, zabálok, ahogy csak tudo, sokszor nem is vagyok éhes, mégis eszem, mert tudom milyen rondának látnak így a lányok és szeretnék én is végre egy rendes barátnőt, akinek bejönnék külsőre is, de ehhez felkéne hízlalnom magamat legalább 8 kilót kéne felszednem, hogy a BMI szerint normális súlyom legyen. A másik probléma, hogy drága a minőségi élelmiszer, valószínűleg jobb anyagi körölmények között könnyebben tudnám elérni a célomat és ezáltal vonzó lenni a lányok számára, de jelenleg szerény körülmények között kell küzdenem, pechemre.


2012. nov. 28. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Lenézik? Nekem van pár ilyen kollégám, de nem nézzük le őket. Sőt, a nőkkel sokkal jobban el tudnak beszélgetni, mint a férfiakkal. És tök poénosak :D
2012. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Itt bizony nem azzal van a probléma, hogy sovány vagy és nincs benned semmi férfias, hanem azzal, hogy nulla az önbizalmad. Ezt látják a lányok és nem a sovány testalkatod. Nekem van egy két ismerősöm, aki sovány, alacsony és mégis boldog párkapcsolatban él, akár még nála magasabb lánnyal is. És ez azért lehet, mert ismerkedésnél nem volt félénk, vicces volt, el tudta magát adni stb...
2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom miért gondolod, hogy azért mert nincs nőd, akkor téged biztos utálnak. Ez hülyeség, senki sem akar kiirtani téged, de ha ilyenekkel fárasztasz mindenkit akkor előbb utóbb előfordulhat, hogy valakinek megjön a kedve hozzá.
2012. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egy nagyon sovány is lehet karizmatikus nőcsábász. nekem is sok vékony ismerősöm van akinek van stílusa, önbizalma, imádják a csajok.

Ráadásul amúgy is csak hízni fog mindenki, nem kell erőszakkal telezabálnia mindenkinek magát, van akihez nem is illik az a testalkat.

Szerintem neked is jól áll a vékonyság.

A gond inkább a te fejedben van, hogy azt hiszed hogy a lányoknak csak a kigyúrt pasik jönnek be. Talán pont azért mert nekik több önbizalmuk van és nem tartanak a lányoktól, míg te eleve úgy állsz hozzá hogy nincs esélyed. Ha így áll hozzá valaki azon meglátszik..

"semmi férfias nincs bennük és szívük szerint ki is írtanák ezeket a selejt fiúka"

Szerintem kezdd avval hogy azonnal abbahagyod azt hogy így gondolkodsz a véknyakról. Mi az hogy kiírtanák? Nekem is csak vékony barátom volt és hidd el sok az olyan lány akinek a véknyak jobban bejönnek mint a kigyúrtak.

Lehet hogy találkoztál pár olyan csajjal akinek nem jöttek be a vékony fiúk és mondjuk beszóltak de sz*rd le őket!

Nem lehet mindenkinek bejönni! Van még rengeteg másik lán akinek viszont kimondottan tetszik a vékonyság.

2012. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A nyervogás miatt vagy lenézve.

Azt hiszed, hogy lenéznek ezért? Szerinted kit érdekel, hogy nézel ki? Vagy oda mennek hozzád és "Úristen, gusztustalan sz*r vagy" és tovább állnak?

Agyilag betegek vagytok, azért képzeltek be mindent.

Párom munkatársa úgy néz ki, mint egy szőrösebb óvodás: felesége és gyerekei vannak, pedig bottal se piszkálnám meg én például, de más meg mégis! Nem is gazdag, egyszerűen ért a npk, az emberek nyelvén...

2012. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak önbizalom-hiányod van. A vékony férfiak sok esetben vonzóak is tudnak lenni a lányoknál. És gondolj bele, hogy aki mondjuk kövér vagy alacsony az még nálad is rosszabb helyzetből indul.
2012. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy alacsony is vagyok, szóval emiatt is lenéznek meg undorodnak tőlem a lányok.
2012. nov. 28. 20:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne használj már ilyen szavakat magadra hogy "undorodnak". Szerintem csak az olyanoktól undorodnak akik így gondolkodnak saját magukról.

Mindenkinek vannak alacsony haverjai és senki nem undorodik tőlük csak azért mert alacsonyak!

Olyan pár is elég sok van ahol a csaj magasabb, de gondolom azért ne a jóval magasabb csajokra hajts.

Senki más nem fog elfogadni téged amíg önmagadat nem fogadod el.

Alacsony embereknek is ugyanannyira lehet boldog párkapcsolatuk mint magas embereknek vagy közepeseknek.

2012. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Volt egy lány, akivel facebook-on kezdtünk el ismerkedni, bejöttem neki arcra, de amint megtudta, hogy 6 centivel alacsonyabb vagyok tőle egyből eltűnt és azóta sem kíváncsi rám, pedig azelőtt már folyton rajtam lógott, hogy mikor találkozunk már. Ennyit arról, hogy én nem fogadtam el magamat...
2012. nov. 29. 15:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Pedig tőlem is undorodnak a külsőm miatt azok a lányok, akik nem ismernek. Ők pedig nem tudhatják, h én undorítónak tartom-e saját magamat.
2012. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!