Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg lehet csináltatni már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet csináltatni már dioptriás Geek szemüveget is? Lányok, tetszene nektek ez és milyen színű kerettel állna jól szerintetek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Rövidlátó vagyok és utálok szemüveget hordani, de valamiért megtetszett ez a Geek dolog és inkább hordanám ilyen stílusban, mint a hagyományos szemüvegkerettel csak nem tudom lehetséges-e csináltatni és kb. mennyibe kerülne ez így nekem? Ha valaki tud bármi infót, írjon!
2013. jan. 19. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén néz ki. Inkább válassz kontaktlencsét (én is azt hordok, nem nagy ügy) vagy az optikákba nézz be, próbálj fel kereteket és nyugodtan kérdezd az optikust, hogy melyik fajta áll jobban a fejformádon.
2013. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és nekem is ilyen szemüvegem van, dioptriás.


Én olyan 25.000-ért vettem, keret+lencse együtt.

Szerintem a fekete az egyetlen normális szín ebben, más elég hülyén néz ki. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy az adott embernek jól áll-e, vagy csak hordja de közben meg hülyén néz ki.


Nekem fekete van, jól is áll, mindenki megdícsérte és mondták is, hogy ez még jobb is, mint az eredeti szemüvegem. Szóvel nekem jól áll, de előtte azért próbáld fel, ne úgy menj oda, hogy na most fogok venni egyet.


18/L

2013. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik haveromnak is ilyen van. Neki jól áll mert amúgy is elég bolond :D

Szerintem inkább kontaktlencsét vegyél. Nekem is az van és ha megyek valahova akkor beteszem, itthon megy szemüvegben vagyok. Vannak akik még nem is láttak szemüvegben, pláne akik nem jártak még nálam.

2013. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!