Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy alacsony, sovány fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony, sovány fiú hosszú vagy rövid hajjal vonzóbb lányok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Még lányosabb...

Miért nem vágatod le?sportolsz valamit?

2013. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

arcformádtól függ mi áll jól, nem a magasságodtól, meg a testsúlyodtól..

de egy fiú legyen fiú. és ne legyen hosszú haja, mint a kislányoknak.

2013. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majdnem kopaszon, mint én. Egész ijesztő! ;)
2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alacsony, sovány fiú semmilyen hajjal nem lesz vonzó a lányok szemében.
2013. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez igy igaz ahogy a 4-es irta
2013. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaza volt az egyik válaszolónak, majdnem kopaszon a legjobb.:) De fejformától is függ, az úgy jobb, a lányok férfiakkal akarnak járni, nem kislányokkal.:)
2013. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem, sportolok, ami ingyen van fekvőtámasz és társai azt lenyomom, régebben egy nagyon rövid ideig, amíg volt pénzem konditerembe is jártam és tömegnövelőt is szedtem, de mióta nincs pénzem erre, azóta lefogytam azt a 2kilót, amit ott felszedtem.

A fejformám meg nemt udom ilyen, ha valaki segítene, írjon priviben, kíváncsi vagyok szerintetek milyen haj állna jól nekem.

2013. jan. 19. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:
neken alapból nem nagyon jön be a hosszú haj, függetlenül az embertöl, úgyhogy én a rövidre szavazok :)
2013. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy alacsony? Milyen az arcod? Ez attol is fugg. Nem serteskent irom, de ha lanyos, kisfius arcod van akkor a hosszu haj nem valami elonyos.
2013. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja meg hogy milyen hosszura akarnad a hajad megnoveszteni... Nem mindegy hogy allig, vallig vagy derekig ero.
2013. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!