Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért látni azt a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni azt a legtöbb társkeresőn, hogy a lányok a saját végzettségük mellé leírják, hogy szakmunkás vagy érettségi, de a pasitól elvárt végzettség szinte mindig miért a diploma?

Figyelt kérdés
Azt írják le, hogy legyen főiskolai diplomás, de nekik nincs felsőfokú képzettségük? Ha ők nem teljesítik ezt a szintet (nem annyira nehéz lediplomázni), akkor fordítva miért várják el, hogy a pasi azt végezzen? Furán gondolkoznak.
2013. jan. 21. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Múltkor olvastam egy kutatást arról, hogy sokkal több diplomás nő van, mint férfi.
2013. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 okoska31 ***** válasza:

mert gondolják, hogy így lesz miért felnézni a pasira...


csak ugye nem ezen múlik...

2013. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam. De aki nem az, az miért azt vár el a másiktól? De mikor a pasi nem magas végzettségű és diplomás lányt akar (pedig lehet rá esélye, mert sok szakmunkás pasinak van gazdaságis, orvos csaja), akkor tíz lány rögtön késsel esik a nyakának, hogy mit képzel magáról ez a pondró?
2013. jan. 21. 10:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondoljak, ők ezt megérdemlik.
2013. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De egy fiú nem érdemli meg ezt fordítva?
2013. jan. 21. 10:46
 6/11 anonim válasza:
49%
Kicsit gondolkozz pénzről,lovetárol szol később el tudja tartani hapsi .Az a baj sokan nem merik bevallani igazságot csak tagadnak pénz nem számít.
2013. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

mert nem mindegyik szakma egy olyan kis "hát 10. osztály után tanulgatunk, lógunk 2 két évet, aztán eladók meg takarítónők leszünk"

én ápolónak tanulok és elárulom, majd belegebed az ember annyit tanul.

szóval, ezért ostobaság kiakadni azon hogy diplomásat keres a szakmunkás. Mindig az ő szakmájától függ, milyen szintű.

Egy értelmesebb, műveltebb illető érthető módon nem szeretne valami kőbunkót maga mellé.

én pl. 4 idegen nyelven beszélek és zenélek (nem, nem egy nyár alatti kis gitározgatás, hanem 8 év kemény zenesuli) ... szóval örülnék, ha lenne valami közös is bennünk.

és lássuk be, azért több nőre jellemző hogy szakma mellett művelt, mint pasira.

2013. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azert, mert sokan tulbecsulik a diploma erteket. En 21 evesen otthagytam az egyetemet es elmentem egy hires ceghez dolgozni sok penzert. Sok evfolyamtarsam, akik szereztek diplomat, most automosoban dolgoznak, pincerek, rosszabb esetben munkanelkuliek.


Nagyon konnyu manapsag diplomat szerezni, de aki diplomas, az nem lesz foltetlenul intelligens/muvel, nem biztos, hogy talal munkat es jol keres majd.

2013. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"azért több nőre jellemző hogy szakma mellett művelt, mint pasira."


Ez igaz!

Én tavaly diplomáztam,és nem nézek le senkit,de igazából az alacsonyabb végzettségű férfiak társaságában nem igazán érzem jól magam.Persze vannak kivételek,de sokszor sajnos nagyon nem egy az érdeklődési körünk,én pedig nagyon szeretek művelt,és intelligens emberekkel beszélgetni.


Szerintem kedves kérdező,aki kiírja hogy elvárja a diplomát,azzal ne foglalkozz,hidd el,nem sokáig kellenek az ilyen nők,a művelt,intelligens férfiaknak,szerintem ők álomvilágban élnek,és a pénz hajtja őket,ezek anyagias nők,akik azt hiszik a pasi majd a két szép szemükért eltartja őket......sok ilyen férfi barátom van,akik "menekülnek" az említett típusú nőktől!

2013. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Ezeket a szarh ázi kotlósokat nagyívben kell leszarni, mert mind azt hiszi,hogy mert neki pinája van,ezért alanyi jogon jár neki minden. Az ilyeneket emberszámba nem kell venni, hulladékok mind egy szálig.

De ha az ö fejükkel gondolkozunk, akkor bár görény, de nem is olyan hülye. Mié, mié? Mert tudják, hogy úgyis lesz egy ostoba barom pasas, aki észtveszejtve fog becsicskulni nekik, hemzseg a társadalom az ilyen kiéhezett, meghunyászkodó lúzerektől, akik nem kapnak pinát, és ahelyett hogy inkább elmennének pár minőségi prostihoz jó szexre, beérik az ilyen elvárós ,cserébe csak lukat kapsz féle állatnőkkel. Meg is érdemlik.

Ez a nők zöménél így szokott lenni, hogy ők semmit nem adnak bele magukon kívül, de midnen elvárás. Az átkozott szülei ezt nevelték beléjük,hogy nekik mindne jár mert ők a nőőők. Azok a férfiak, akik itt az óó, álomszép vagy hozzászolásokat nyomják mindenféle vadidegen picsuszoknak akik itt töltik fel a képüket azért hogy egotuningot tegyenek magukkal, azok azok akik diplomás nőtlenként nekiállnak becsicskulni is az ilyen szemeteknek. Hajrá, hajrááá.

2013. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!