Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Mit szólnátok ha egy társkereső oldalon a hölgy felhasználóneve a következő lenne: fiatal anyuka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Elvből kizáró ok lenne,hogy gyereke van. Ha meg nincs akkor para lenne, hogy velem akar csináltatni, tehát megint csak kizáró ok lenne.
2013. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2013. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Na vajon mit?


"Tuti felcsinálta valaki, lett egy nem tervezett gyerek az apuka elhúzott ő meg pasit keres"


De köszönöm gyerekkel alapból nem kezdek.

2013. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
attól függ milyen képet rak föl magáról. De biztos nevetnék. :D
2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos azt hiszem ez a megnevezés mindenképpen hátrány. Szerintem sok férfit elriaszt a tény,hogy anyuka vagy,ha kimondjuk,ha nem. De ne érts félre nem akarok bunkó lenni. Szerintem adj meg valami más nevet és annak a férfinak áruld el,akit jobban megismertél. Azt gondolom így előnyösebb.
2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel idősebb korosztályból keresgéltem mindig partnert, ezért általában gyerek is volt a képben. Engem abszolút nem zavart soha, mert egy kor után már természetes - nekem is van néhány.

De ha egy nő még a felhasználó nevében is azt hirdeti, hogy mellette egy gyerek is van, akkor alapból az jön le, hogy apapótlékot keres. Aki társat keresne, az nem azzal nyit egy társkeresőn - márpedig a felhasználónév, ami egyből szembe ütközik -, hogy a gyerekét hirdeti.

Még egyszer mondom, nincs - nem volt - bajom a gyerekekkel, de ha társat keresel, akkor mint nőt add el magad először és ne mint anyukát.

2013. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pont a fentebb leírt szempontok miatt szerintem jó választás: hiszen eleve kizárja azokat, akiket zavar, hogy már van gyermek.

Én is gyermekesként keresek párt, és akit ez zavar, az egyértelműen nem hozzám való - maradnak elegen, akiket nem zavar.

2013. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezzel azokat is elriasztja, akit nem zavarna a gyerek.
2013. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg mindentől függ. Pl fiatal apukáknak ez nem jelent gondot. Én meg nagyon szívesen barátkoznék fiatal anyukákkal, imádok babázni, de komoly kapcsolatot nem tudnék vállalni velük. Megkérdezhetjük a korodat?
2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként attól is függ milyen oldalon ez a neve a nőnek.

Ha mondjuk szextárskeresőn, akkor nem feltétlenül azt jelenti, hogy gyereke van. Csak vannak olyan perverz egyedek, akik szeretik az ilyesmi játékot és a nő így próbálja hirdetni magát.

2013. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!