Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjen egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy 17 éves fiú, aki nem szeret bulizni?

Figyelt kérdés

Inkább E/1-be írom.

Nem szeretek bulizni, szóval ott nem tudok ismerkedni, még házibuliba se megyek el.

Néhanéha kimegyek haverokkal, de nem gyakran, főleg suli időben.

Nem mondom, hogy visszahúzódó vagyok, mert ha hívnak (nem buliba) akkor megyek szívesen mindig.

De amúgy otthon ülős típus vagyok, lenne barátnőm, vele mennék bárhova, na nem bárhova de értitek :D

Na de ezt hagyom is, mert nem ez a lényeg a kérdésben.

Szóval, bulizni nem szeretek, osztályban nincs olyan lány, aki tetszene (akár belsőre akár külsőre).

Utcán? Ott nem fogom.

Suliban? Arra még nem vettem bátorságot, meg olyan nincs is, legalábbis nem láttam, aki annyira tetszene, hogy venném bátorságot és leszólítanám.


17/F



2013. jan. 21. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Akkor marad az otthon , vannak hugaid esetleg anyád kacér facér? Mindig van remény ezzel kívánok sok sikert;)
2013. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
tudom milyen :S én sem szeretek elmenni sehová 18/L
2013. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Rosszlányok.hu
2013. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hat pedig vedd fel szepen a cipod es irany a barok, klubok vilaga.
2013. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

És merrefelé laksz nemtudomka? :D


20f

2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 xshorty válasza:
100%
szerintem ne "keress" csak úgy valakit, mert hidd el az úgy nem olyan egyszerű. csak sodródj az árral és ha épp olyan helyre/szituációba kerülsz, akkor lehet szembejön veled valaki olyan, aki ha nem is elsőre jön be, de valahogy megtetszik. ha a sors azt akarja, hogy találkozz valakivel akkor fogsz is.:D
2013. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint Te, a buli nem az én világom, de én is szeretek a barátaimmal lenni.:)

Némelyik ember azt mondja hogy nem vagyok normális, hogy nem megyek bulizni 16 éves létemre, de nem az én stílusom..

Ha van kedved írj.:)

2013. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ötöske, Esztergom környékén lakom
2013. jan. 21. 20:20
 9/18 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm mindenkinek a választ!
2013. jan. 21. 20:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Keress más társaságot, biztos van valami amit szeretsz csinálni, csináld ott megismerkedhetsz új emberekkel és az új emberek között lehet egy új lány is aki tetszhet neked.

Én hasonló helyzetben vagyok, annyi külömbséggel hogy nekem nincs pénzem külön dolgokra menni. :(

18/F

2013. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!