Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevallom tökösen, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LOLXDROFL kérdése:

Bevallom tökösen, nem tudom mit csináljak, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a sulimba, asszem 2ővel felettem jár, de ez engem nem nagyon zavar. Gyakran néz engem és amikor szembe megyünk egymással jó ideig tartjuk a szemkontaktust még amikor teljesen egymás mellett vagyunk. Nem vagyok benne biztos hogy most akkor bejövök e neki avagy nem. Szerintetek? És ha igen hogy kezdeményezzek, mert még sose beszéltünk:/ :D

2013. jan. 21. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kancsal a csaj és nem téged néz :\
2013. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem fog veled járni egy kettõvel fölötted járó csaj .. ne reménykdj
2013. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor megint lassított felvételben mentek egymással szemben akkor leszólítod és elmondod neki, hogy neked tetszik. Ő erre vág egy őszínte vagy egy idétlen mosolyt aztán kinyög valamit aminek te örülni fogsz, de lehet nem. Remélem nem voltam túl bonyolult.
2013. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
meg akar ölni. a szemével vigyáz vele! :D
2013. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Kezdeményezz nyugodtan, mit veszíthetsz vele?
2013. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
meg akar ölni. a szemével vigyáz vele! :D
2013. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
10. , hát csak annyi hogy kicsit ciki ha ott sokan látják hogy lekoptat és jó híremnek annyi:D
2013. jan. 21. 23:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod a nevét..akkor sztem érdemes megközelíteni facebookról..lehet megtudsz valami közös érdeklődési kört, vagy ilyesmi... vagy csak szimplán megírod neki, hogy szívesen megismernéd, és hogy van-e kedve ismerkedni :)
2013. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki:). Csinálj valamit, ne várasd meg.
2013. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!