Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21-24éves Csajok! : Hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-24éves Csajok! : Hanyadik randin, és hogyan szeretitek, ha a pasi megcsókol benneteket?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok


Nagyjából talán beleírtam mindent a kérdésbe. Lényeg az lenne, hogy milyen sebességgel szeretitek, ha egy randi zajlik? Hanyadik randin csókoljanak meg benneteket?


A fő kérdés pedig, hogy szeretitek, ha a pasi nem töketlen, és egyik randi végén szó nélkül átkarol, és megcsókol?, vagy inkább kérdezze meg, hogy megcsókolhatlak?


2009. aug. 31. 14:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátnőm, ezért kérdezem.
2009. aug. 31. 15:30
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

hajaj...


első válaszolóhoz hasonlóan énis szeretem minél előbb letesztelni hogy az ágyban összeillünk-e,nem pedig azon problémázni hogy mennyi idő után csókolt meg...


ha ilyen lányt fogsz ki,akkor...


de ugy őszintén...mi a jóeget lehet csinálni 24 évig???

22/L

2009. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

24 évig mit lehet csinálni? Sokmindent... :) , de én ugy kérdeztem volna, hogy az elmult 7-8 évben mit csináltam...,


Lényegében az első 14 év alatt nemigen fordult meg a fejemben, hogy csajozzak, ami szerintem érthető :)

Középsuli alatt meg inkább tanulgattam, de amikor próbálkoztam a csajoknál, akkor sosem ugy jöttem ki a dolgból, hogy jó legyen.


Elég nehéz ezt megválaszolni, hogy miért nem volt barátnőm, alig tudok mit mondani.... :(


Nincs egy nagyon jó, profi testépítő alkatom ez tény, de azt sem lehet mondani rám, hogy kövér vagyok. Ez is közre játszhatott.

Most az egyetem alatt meg azt tapasztalom, hogy az egyetemista csajok, a következőket figyelik egy pasin:

1. Legyen jó alakja, VAGY

2. Legyen már most biztos megélhetése, VAGY

3. Abban, amit éppen tanul az egyetemen abban legyen nagyon jó, VAGY

4. nem is tudom, hogy mi lenne a 4-ik, de alig nézik azt, hogy belülről milyen a pasi.

2009. aug. 31. 16:19
 14/25 A kérdező kommentje:

látod előző hozzászóló, hogy te is azt nézed elsőre, hogy az ágyban jók lesztek e.


Nem mondom, hogy ez probléma, de azért mégis... :S

2009. aug. 31. 16:22
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
2009. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Előre szeretném elárulni, hogy nem a megkérdezett korosztályhoz tartozom, ugyanis 17 éves vagyok.

Már maga a kérdés, hogy felmerült benned, arra enged következtetni, hogy nagyon figyelmes vagy. Szerintem is látszódik egy lányon, hogy szeretné-e, de meg is lehet kérdezni, hogy megcsókolhatod-e, és szerintem nem a határozatlanság jele, hanem a figyelmességé. Nekem is az a véleményem, mint a második hozzászólónak, esetleg szépen megsimogatod, és halkan megkérdezed tőle, szerintem még romantikus is.

Egyszer randiztam egy sráccal, és már ezen az első randin kétszer is megcsókolt, én elhittem, hogy őszinte csók volt… a randi végén szintén csókkal köszöntünk el egymástól, és nem telt bele 5 perc, és kaptam egy sms-t, hogy nem én vagyok az, akit keres, tehát ezt már akkor is tudta, mikor megcsókolt. Nagyon rosszul esett. Kérte, hogy legyünk barátok, én azt mondtam, hogy rendben, legyünk. Ez több, mint fél éve történt, azóta kétszer írtam neki levelet, de egyikre sem válaszolt. Na ennyit a „legyünk barátok” szövegről.

Csókolj bátran, mert csodás dolog, de csak abban az esetben, ha komolyan gondolod! Kérlek ne játssz egy lány szívével sem.

A kézenfogva sétáról csupán annyi a véleményem, hogy teljesen mást jelent, mint egy csók. Én azt mondom, hogy a csók a szerelem kezdete, a kézfogásnál pedig az összekapcsolódó, összefonódó kezek a komoly kapcsolatot, és lelki összefonódást jelképezik.

Arra én is azt mondom, hogy az csak utána.


És nem is! Nekem a belső értékek a fontosak! (bár sajnos igen… a legtöbb fiatal ezt nézi az ellenkező neműben, amit leírtál, akár fiú, akár lány…)


17/L

2009. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

köszi

A te hozzászólásod is tanulságos volt.


Te is azt mondod, hogy a kézfogás többet jelent, mint a csók, tehát azt későbbre kell hagyni.

Ekkor viszont hogyan közeledjek a randi végén hozzá, hogy megcsókoljam?, egyszerűen lépjek oda?, anélkül, hogy megfognám a kezét?

2009. aug. 31. 16:44
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

21 L vagyok. a kezfogas mar az egyuttlet jele, szoval leginkabb csak akkor fogja meg valaki a kezem ha mar a baratom (tehat minimum randi utan csok es legkozelebbi talalka elejen csokkal koszont)


ami a csokot illeti.... aranyos ha megkerdi valaki, de az mar kicist mesterkelt es bizonytalansagrol arulkodik. pont az a varazsa hogy spontan. szerintem ezt a legtobben erzik, hogy kolcsonesen tetszenek-e egymasnak. flortokkel, atlagos helyen torteno finom erintesekkel lehet tesztelgetni a masikat, ha jol reagal, akkor mehet. az hogy hanyadik randin....mar fogasabb kerdes. en szemely szerint elso randin nem nagyon szoktam, bar kicsit furcsa es elbizonytalanito a vegen az arcrapuszi, de akkoris. persze vannak kivetelek, de nagyon ritkan. meg persze fugg a randitol is, mivel a legtobb randi nem "blind date", szoval tobb ismeros koreben zajlo ismerkedessel kezdodik, igy mire konkret randira kerul a sor az mar nem az elso talalka, hanem minimum a 3adik plusz 1-2 telefon. ami az idpontot illeti....randi kozben ha olyan a hangulat....


de eletem legjobb elso csokja es az egyetlen amire ilyen elenken emlekszem: hajnal 6ig kinn ultunk,nagyon jol ereztuk magunkat. elotte volt mar kb 3 "kollektiv talalka" plusz par hetnyi kozbeiktatott smsezgetes. nyilvanvalo volt h tetszunk egymasnak, voltak mar kozeledesi gesztusok. a lakasom elott beszelgettunk, kezdtem jelezni h mennek, vartam a csokot. 2-3 bucsuzkodas utan sem tortent semmi, lemondoan biggyesztettem az 1ik arcara egy puszit, es mikozben a masik arca fele tartottam hirtelen lekapott hogy meg a lelegzetem is elallt. szoval szerintem az ilyen csokok a legcsodalatosabbak.:) de persze csak ha mar biztos vagy a dolgodban. (es esetenkent kicsit huztad a csaj agyat)


ami az egyetems ralatast illeti... 1 par dolog valtozik, de egy tobbekevesbe jokepu, tobbekevesbe okos, de figyelmes, udvarias, torodo es fokent magabiztos (de nem bekepzelt!) ferfi szerintem eleg konnyen kap tarsat. a penzehes libaktol pedig orulj h megszabadulsz ilyen konnyen.

2009. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Eggyel fentebbi hozzászólónak(21 L):

18:18-as(szimmetrikusan eltaláltad az időpontot)


Szóval azt mondod, hogy az első randin te nem szoktál csókolózni. Ez esetben mi történne, hogyan cselekednél, ha az első randi végén a pasi szeretne megcsókolni, és amikor közeledik, akkor mit teszel?, alrébb álsz, és megmondod, hogy te nem az első randin szoktad?


másik kérdés:

Te is , és az előtte levő hölgyek is azt mondták, hogy későbbi randik után jó, ha már a kezeteket is fogjátok. Addig, ameddig nem fogjátok egymás kezét, addig csak sétáltok egymás mellett az utcán?, az olyan furcsa, nem?, hogy randin vagytok, de kézfogás nélkül sétáltok?


köszi

2009. aug. 31. 20:51
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
sztem pont h azlenne a furcsa, h mégcsak a ranizgatós-ismerkedős szakaszban vagyunk, de már fogjuk egymás kezét. sztem ez nemigazán illik össze. a kézenfogva sétálgatás, az úgy a szerelmesek "dolga", nem csak az éppen ismerkedőfélben levőké. szerintem. (amúgy énvagyok az aki először felvetett azt, h randin mehet a csók, de a kézfogás csak később). az első csók, az amolyan megpecsételése a jó randinak. de közel sem jelent még szerelmet. ja, és amikor éppen megakarod csókolni, akkor eccerűen hozzáhajolsz, megcsókolod, és közben mondjuk megfogod a derekát. én azt nagyon szeretem :) amikor a fiú kezei csakúgy lógnak maga mellett és úgy csókol, az lehangoló. fogja meg a derekam, így elsőre, az bejön:)
2009. aug. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!