Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az első randin ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az első randin ti meddig vagytok hajlandóak elmenni? Volt már olyan, hogy az első alkalommal odaadtátok magatokat valakinek, csak azért, mert az illetőhöz nagyon vonzódtatok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is meg olyan is. :)
2013. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a randikat.

Minden párommal úgy jöttem össze ,hogy hosszabb ismeretség után alakult ki.


Nem valószínű, hogy randin messze elmennék. Csókolózni is csak akkor szoktam, ha már járunk. A szexhez meg nekem abszolút kell a bizalom.


23/L

2013. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmedig. Sz első randi az ismerkedésé. Max 2 puszi az arcra
2013. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem, első alkalommal semmi nem volt soha, olyan volt hogy második randin csók már volt.
2013. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Arcra puszi, de azt is csak ha nagyon rámenős. Nekem ennél több idő kell, az érintéseket nem szeretem idegenektől, akikben nincs bizalmam.
2013. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, eddig nálam a randikon mindig arcra puszi volt, de ha nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, engem az sem zavar, ha a randi végén elcsattan egy csók. De ennél tovább nem mennék el. :)
2013. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első randin elmentem egész hazáig.
2013. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
a mostani barátommal úgy jöttünk össze h az első randin lefeküdtem vele, és már 3 éve együtt vagyunk :) 18/l
2013. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy NEM. A második és harmadikon se mennék bele nem h még az elsőbe.


1,5 évig barátok voltunk, abszolút bartinak indult a kapcsolatunk. Aztán egy jó pár kellemesen együtt töltött perc, nevezzük nevén randi után volt az első csók, kb. 3 hónapra rá az első szex.

4 éve együtt vagyunk


18/L

2013. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aha, ez szép és jó dolog. Tehát te 14 évesen vesztetted el? Erre van egy jó animációm hehe :)


[link]

2013. jan. 23. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!