Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú és egy lány jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú és egy lány jó barátok, de a fiú nem szerelmes a lányba és a fiú nem meleg az annak a jele hogy a lány csúnya?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem :) én fiu vagyok és van lány barátom és mondhatom hogy igazi bombázo :D de azért nem vagyok belé szerelmes ja és homár se vagyok hát lehet h nem akarja a barátságotokat "elrontani" vagy van barátnoje vagy nemtudom de biztos nem azért mert a lány csunya :D
2008. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdéseket a gyerekek szoktak feltenni.

Két ember között a kapcsolat mélysége nagyon sokmindenen múlik.

Nem csak a külső számít.

2008. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem azt jelenti...

Nekem is van jónéhány lány barátom és egyik sem csúnya, sőt, szerintem kifejezetten szépek, csak én egyszerűen nem vagyok beléjük szerelmes mivel a páromat szeretem.

2008. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha nincs barátnője sem? hiszen szeret vele lenni, de mégis, miért van az, hogy nem szeret bele? ez mitől függ?
2008. jún. 2. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nekem nagyon sok a fiú barátom, a többség jól is néz ki. Én pl. azért nem leszek szerelmes a fiú barátaimba, mert ők tényleg a barátaim, nem tudok rájuk pasiként tekinteni, hiszen minden idétlen hülyeségüket tudom. Szerintem a fiúk is így vannak a lány barátokkal. Tudja hogy a lány jól néz ki, de nem volt meg kettejük között a szikra, bár jó barátok lettek, de mást nem akar. Nem azért, mert csúnya a lány. Én pl. nem tudnék olyan fiúval járni, akit már régóta ismerek, nálam általában az első találkozások alkalmával eldől, hogy lesz-e belőle párkapcsolati szándék, vagy csak egy jófej srác, akivel szívesen beszélgetek.
2008. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha tudnánk, hogy mitől lesz szerelmes valaki valakibe, akkor már régóta lehetne szerelmi bájitalokat kapni.
2008. jún. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
2008. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt nyugodtan írhatod E/1-ben, az oldal anonim :-) (valahogy az az érzésem, hogy te vagy a lány)

Másrészt: a szerelem és a barátság két külön fogalom, két külön elvárási rendszerrel. Nekem is vannak lány barátaim, nagyon jó barátok is, de nem gondolok rájuk potenciális célpontként, ugyanis amellett, hogy jól érzem magam velük valóban nincs meg az a szikra. Talán azért, mert a kezdetekkor nem csajozási céllal ismertem meg őket. Talán azért, mert jól ismerem őket, és tudom, hogy nem illenénk össze. Vagy azért, mert tudom, hogy a személyiségünk túlzottan eltérő. De általában nem azért, mert csúnyák.

Harmadrészt: ízlések és pofonok. Ha nem is vagy csúnya, lehet, hogy neki másfajta csajok jönnek be.

-G-

2008. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez abszolút nem így van. A legjobb barátom 16 évvel idősebb nálam (én 17, lány, ő 33, férfi). És többször aludtunk úgy együtt, hogy nem történt köztünk semmi.(később történt).Szóval nem arról volt szó, hogy csúnya vagyok, vagy ő az, hanem sok minden közrejátszott. Gondold végig, hogy nálatok miért lehet így.
2008. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pff ilyen hülyeséget, már bocs. A szerelem nem a kinézettől függ. Hogy vonzó-e az más kérdés.

Egyszerűen csak nem szerelmes és pont.

2010. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!