Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? (Valentin napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Valentin napi ötlet)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy külföldi kolléga aki tetszik nekem. Családja nincs értesüléseim szerint) És arra gondoltam hogy valentin napra adnék neki kókuszgolyót vagy ilyesmi. Náluk amúgy is szokás hogy minden kollégának adnak a hölgyek csokit, igaz házi készítésűt csak a közeli barátok szoktak kapni. Viszont személyesen nem merem odaadni, és arra gondoltam hogy esetleg amikor nincs senki az irodában ahol dolgozik akkor csempészem be neki egy kis dobozkában.


Értelme igazából nem tudom hogy van e de olyan jó érzéssel töltene el. Lehet azért mert úgy érzem hogy egy kicsit magányos lehet kis hazánkban, és hogy ne érezze rosszul magát


Szerintetek mennyire gyorsan verjem ki a fejemből ezt a dolgot? :D


2013. jan. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben "külföldi"? Mert ha rosz értelemben akkor ne aggódj lop magának valentin napi csokit...

de ha másik irányból érkezett akkor lehet teszene neki ez a kedves gesztus. :)

2013. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kollegával kezdeni? öreg hiba
2013. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úgy külföldi hogy nem magyar állampolgár
2013. jan. 23. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Na most tedd fel magadnak a kérdést, és megvan a válasz:D

"Adjak e egy idegennek névtelenül csokit, hogy ne érezze magát egyedül?"

1. fingja nem lesz, kitől kapta, így megeszi és nyugtázza, hogy finom, nem történik semmi

2. mivel névtelen, nem fogja megtudni, hogy ő tetszik neked, így megint értelmetlen

2013. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!