Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok - hány lánynál próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok - hány lánynál próbálkoztatok már eddig be és mit jelent a bepróbálkozás nálatok?

Figyelt kérdés

millió kérdést lehet olvasni hogy a lányoknak nem kell az ilyen, meg olyan pasi. Mit tesztek amivel közelebb próbáltok kerülni egy lányhoz? Tényleg érdekel hogy mi az a "módszer" amivel nem kéne próbálkoznom. Meg kiváncsi vagyok mi az amit ti ronthattok el. Szóval hogy csináljátok és mekkora minta alapján mondjátok azt hogy sikertelenek vagytok?

Kort és azt is írjátok már le hogy hány lánynál votl már vmi sikeretek, meg hogy mi volt az


2013. jan. 23. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon egyszerü a taktikám. Észrevétlenül beszédbe elegyedem vele és most jön a kulcsszó "ODAFIGYELEK" arra amit mond. Átlagosan 5 perc alat levágom, hogy milyen ember és ettöl illetve attol függöen irányíto ma besézlgetést, hogy ö mit szeretne halalni és hogy kell-e ö nekem. :)
2013. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. nagyon jól írja.

Figyelni kell rá mit mond.

2013. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Alapból nagy hiba - és nem csak csajozás esetében -, hogy akik beszélgetnek nem figyelnek egymásra. Mindenki a magét akarja csak mondani .. Úgyhogy, igen: oda kell rá figyelni. Mondjuk, hogy ha odafigyelsz, akkor ahhoz is kell egy kis gógyi, hogy le tudd vágni, hogy milyen irányba vidd a beszélgetést el. De egyébként ez a varázsmódszer :-P
2013. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Elég összetett kérdés.

Hány lánynál próbálkoztam: 162 (ebből 162 nemet kaptam)

Mit jelent a bepróbálkozás: Többnyire megpróbálok spontánnak látszó beszélgetésbe elegyedni, de többnyire elküldenek a fenébe... (pedig szerintem egyáltalán nem vagyok tolakodó. Én is amúgy próbálnék figyelni rájuk, csak kár, hogy az első mondatukkal elküldenek melegebb éghajlatra...)

Hol.: Kb. mindenhol, ahol van esély az ismerkedésre, egyetemen, tömegközlekedési eszközön, könyvtárban, utcán, bevásárló központban, túrázás közben, buszmegállóban, interneten.

26F

2013. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
#4: Valamit nagyon elszúrsz. A nagy számok törvény alapján azért ennyiből be kellett volna már jönnie valamennyinek. Tapasztalataim szerint 10-15% még "véletlen" is összejön ennyi próbálkozásból.
2013. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kicsit tisztáznám a kérdést, még mielőtt félremennének a válaszok :)

Nem a csodamódszerek érdekelnek, ha már randi van, vagy beszélgettek akkor azérét az már egy jó alap

Engem az érdekelne hogy hogy kezdtitek el

Főleg azoktól kérdezném ezt akik állandóan írogatják, hogy még soha nem jött össze semmi nekik

2013. jan. 23. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért csunya lenne 16,2 lányal járni :D
2013. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van a matekban olyan szabály, hogy kerekítés :-P
2013. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

" csak kár, hogy az első mondatukkal elküldenek melegebb éghajlatra"


Kék osztriga bárba küldtek?:D

2013. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem, de többek között ilyen visszautasításokban volt részem (nem minden lány ilyen bunkó, de akad közöttük ilyen is. Pedig eddig mindig az átlagos vagy kicsit szépséghibásabb lányoknál próbálkoztam)

"Te most komolyan gondolod, hogy össze akarnék ismerkedni pont veled!?"

"Ocsmány gnóm! Húzz vissza a bányába, legalább feljön a szén!"

"Bocsi, de téged még rémálmomban sem akarlak látni"

(Mondjuk hozzátartozik, hogy elég ronda vagyok, és alacsony is.)

2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!