Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok - hány lánynál próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok - hány lánynál próbálkoztatok már eddig be és mit jelent a bepróbálkozás nálatok?

Figyelt kérdés

millió kérdést lehet olvasni hogy a lányoknak nem kell az ilyen, meg olyan pasi. Mit tesztek amivel közelebb próbáltok kerülni egy lányhoz? Tényleg érdekel hogy mi az a "módszer" amivel nem kéne próbálkoznom. Meg kiváncsi vagyok mi az amit ti ronthattok el. Szóval hogy csináljátok és mekkora minta alapján mondjátok azt hogy sikertelenek vagytok?

Kort és azt is írjátok már le hogy hány lánynál votl már vmi sikeretek, meg hogy mi volt az


2013. jan. 23. 13:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
akkor úgy látszik én ismerkedem kivételes helyeken, mert nekem ilyen durván soha nem volt, max egy bocs de nem...
2013. jan. 23. 15:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Soknál és kb. 10-ből 8-al voltam randizni is! Aztán én válogatok, hogy melyik kell, és melyik nem.

Nem tudom, mit szúrtok el, akiket elküldenek...nekem ilyenben nagyon nagyon ritkán van részem...és akkor olyat szólok be a csajnak, hogy attól biztos megroppan a kis idilli világa! Nehogy már úgy gondolja, hogy az ő seggében forog a világ! Amúgy meg tekintse magát szerencsésnek, hogy egyáltalán kiszemeltem arra, hogy megismerjem!


Amúgy, a trükk a következő: legyél férfi, nem nyafogó kisfiú...a csajok ugyan szeretik a kisfiús srácokat, de mindez egy férfiben legyen elrejtve.

Ja, és amikor odamész egy lányhoz, ne rögtön az dőljön minden mozdulatodból, hogy csak ő kell neked...a lányok kb. 10x jobban értik a viselkedést, mint mi...rögtön megérzik az akarást...és az nem működik.

2013. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hány lánynál? Fogalmam sincs, valószínűleg több száz.

Hogy mit jelent a bepróbálkozás? Az nagyon szituáció-függő, pl. bulikban csontrészegen odamegyek csajokhoz táncolgatni, vagy beszélgetni, és próbálom őket rávenni egy one night stand-re :D Annak a több száz próbálkozásnak a 90%-a az ilyen eset volt :)


A sikerességi ráta.. hát, nem tudom, sok volt, aki simán elzavart a halál f-szára, de a többségükkel azért egy smárolás/tapi/petting öszejött, viszont aki még annál is többre volt kapható, az kevés volt.

2013. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és van pár emberke aki itt jól ir dolgokat, de az kevés!!!!!NAGYON!!!!

Igaz, hogy odakell rá figyelni, de ez nem elég!

Irok neked pár példát és ezeket jól jegyezd meg!: 1)Figyelj oda rá(nem azt jelenti, hogy figyelsz addig hogy megértsd mi érdekli és utána irányitsd a beszélgetést-->hanem haddj hogy ontsa magából a szót és te beszélj ha kérdez vagy ha vmi olyat mond amihez tud valami ÉRTELMESET mondani!)

2)Ne legyél bunkó és ha mégse jön be és leakarod koptatni azt is udvariasan!!!

3)Ha teszik és randira akarod hivni akkor azt is nyugadtan-kedvesen!( elör mindig kérdezg meg lenne-e kdve elmenni veled vhova és innen márcsak a kortól függ hogy hova menjetek)


Ez már csak plussz, de gondoltam ez is lehet segitség ugyhigy leirom: mindig legyél ápolt(friss lehelet, nem árasztasz magadból izadtság szagot és ha parfümöt használsz azt is mértékkel, ne lehessen km-ekeöl érezni-hanem pont megfelelöen használd.


Remélem tudtam segíteni és ha lene még valami amire választ szeretnél kapni én segítek, nyugodtan írj privátban és ha ugy van megadom a számom és telefonon is segítek!

2013. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es: Valamilyen szinten ezek eléggé hozzátartoznak az alapokhoz. :)

Viszont azt hozzátenném, hogy ti, lányok sokszor nagyon bunkó módon tudjátok a tudtunkra adni, hogy nem jövünk be nektek.

De azért magam részéről köszönöm a segítő szándékot :)

2013. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!