Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egy volt osztálytárssa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy volt osztálytárssal felvenni a kapcsolatot ha tetszik?

Figyelt kérdés

Már 4 éve hogy elballagtunk, de nekem ő még most is tetszik. Facen ismerősök vagyunk, de már nem találkozunk soha. Szokott néha videókat kirakni, zenéket megosztani stb tehát használja a facet, de hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?


Lány vagyok.


2013. jan. 23. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes. Semmi lehetőséget nem szabad kihagyni. Majd a sors dönt a továbbiakról.
2013. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írj neki, hogy mi van vele... esetleg dobj fel egy osztálytalálkozót, mint ötlet
2013. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érdemes
2013. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta összejöttünk :D
2013. márc. 23. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :D

4 év alatt nem beszéltetek, és most együtt vagytok? Szuper. :) Vannak még tündérmesék. ^^

Furán hangzik amit írok, de köszönöm, hogy tartjátok bennem a lelket.^^

2013. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))


Na igen, ez tényleg egy hihetetlen, tündérmese történet. Én is alig hiszem el sokszor. Mondjuk ehhez kellett hogy ő is érezzen valamit irántam már akkor, és én is iránta. De nagyon érdekes, álmomban nem gondoltam volna. Főleg mikor írtam neki :)


Ha te is ilyen helyzetben vagy, próbáld meg, veszíteni nem veszthetsz semmit! Sőt. Én sokszor arra gondoltam miközben álmodoztam róla, hogy "Most még hány év fog így eltelni? Itt leszek 30 évesen, és még mindig majd arra gondolok, hogy miért nem próbáltam meg?" és jó döntés volt :)

2013. márc. 23. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, hasonló helyzetben vagyok. Nem volt osztálytársam a srác, de már rég nem beszéltünk mi sem. :)


Köszönöm. ^^

2013. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!