Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy pasi nagyon hosszú ideje egyedül van, mert magasak az elvárásai, és nem akar leadni belőlük?

Figyelt kérdés
Ha valakinek pl. már évek óta nincs senkije, mert csak olyannal jönne össze, aki kívül-belül nagyon tetszik neki, és nem megy bele olyan kapcsolatba, amiről tudja, hogy úgysem lenne az igazi.
2013. jan. 10. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz, ő a szingli. :D
2013. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem.Ez még mindig jobb annál,mint amikor valaki bárkivel összejönne,csak ne legyen egyedül.
2013. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia, bocs, hogy nem csaj vagyok hanem srác, de nekem 1,5 éve nincsen barátnőm, mert magasak az elvárásaim. Aki nem tetszik és itt nem feltétlen a külsőségekről beszélek, azzal nem tudok járni, együtt lenni. Előző barátnőmmel 4 évig jártam, tehát nem vagyok hűtlen felszínes akárki. Szerintem az a normális ha valaki válogat. Emberek vagyunk, nem disznók!
2013. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Naja, én is így vagyok vele, csak mikor megkérdezik, hogy mikor volt utoljára barátnőm, és megmondom, hogy 4 éve, akkor kb olyan fejet vágnak, mintha azt mondanám, hogy én vagyok Hitler dédunokája.
2013. jan. 10. 13:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha őt nem zavarja. Nem az én dolgom, ki kivel jár.
2013. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz,ezt hívják igényességnek.
2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 9 éve vagyok egyedül, azt hiszem értem miről van szó. Sajnos alacsony a butaság toleranciaszintem.
2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak akkor elvárom, hogy ne sajnáltassa magát. Talán az gáz, ha valakinek magasak az elvárásai magához képest, sokan addig várnak, hogy már csak az elvált gyerekes nők közt tudnak majd válogatni.
2013. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Talán az gáz, ha valakinek magasak az elvárásai magához képest"

Miért? Szerintem minden ember szíve joga, hogy olyan párt keressen, aki megfelel neki. Ez nem működik azon az alapon, hogy "hát ilyen jutott".

A sajnáltatós dologban egyetértek.

2013. jan. 10. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!