Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21-24éves Csajok! : Hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-24éves Csajok! : Hanyadik randin szeretitek, ha elhívnak benneteket moziba?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok


Azért kérdezem, mert a moziban ugye, csók is van, kézfogás, és átölelkezés is van. Ezért kérdezem, hogy hanyadik randin szeretitek, ha elhívnak benneteket mozizni?


Mit szerettek a moziban? Mit vegyen nektek a párotok?, stb...


köszi


2009. aug. 31. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy mióta ismered a lányt. Vagy hogy az első randin mennyire nyílik meg elötted, mert ha a dolgok jól alakulnak már szerintem a második randin elviheted moziba, de csak a kezét fogd meg ha haza kisérted, elváltatok akkor csókold meg. Tudakold ki, hogy milyen filmeket szeret. 19/L
2009. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Szia! 21 éves lány vagyok. Amíg a kapcsolat csak alaulóban van, azaz míg csak ismerkedünk egymással az illetővel, addig én egyáltalán nem szeretem a mozit, mint randihelyet. Ott nem lehet jókat beszélgetni, jobban megismerni egymást. Ha már nem friss a kapcsolat, az persze más.
2009. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus vagy:)

szerintem attol is fugg,hogy az elso- mondjuk- 2 randi mennyire jol sikerult, ha elegge,akkor a 3-ik randin mar johet a mozi,az atoleles,kezfogas,majd egy ovatos puszi a szajra,a csok.

A moziban ilyenkor engem valojaban nem is erdekel a film.HAnem,ha tetszik a srac,akkor titokban el is varom ezeket a lepeseket reszerol.Azt nem szeretem,ha a srac sokat akar ram kolteni.Maximum egy husitot,popcornot,ami ugyebar a mozizassal jar.

remelem,segit.Sok sikert!

2009. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hello. tevagy aki a kézfogást meg az első csókot is tárgyalta?:) ottis válaszoltam, akkor ittis.

namármost, én személyszerint a mozit jobban szeretem akkor, amikor már azért túlvagyunk 2-3-4 átbeszélgetett randin. egy félig idegen emberrel sztem nemolyan jó a moziban ücsörögni. naszóval én kb a 4. randi után már szívesen megyek moziba :)

deha a 2. randi után hív el, de aztézem h ezzel a pasival elég jól megvagyok, és valszeg lesz folytatás, akkor elmegyek már korábbanis.

a lényeg sztem az, h mennyire tudtam megismerni a pasit a randik alatt. ha még alig tudok róla vmit, és annyira nemis szimpi, akkor nemszívesen mennék vele moziba, inkább mégegy randi, egy beszélgetős randi, ahol még hátha megfordulnak a dolgok, többet megtudok róla, és szimpi lesz:)

2009. szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ja, arra elfelejtettem válaszolni h mit szeretek a moziban. mármint hh mit?:)

szeretnék egy jó filmet, én azt úgy szeretem, hogyha a pasi találjha ki, h mit nézzünk meg, de nemcsakúgy légből kapottan, meg nemis úgy h aztnézzük, amit ő szeret:D hanem úgy h a beszélgetéseink alatt, megismert annyira h tudja h melyik film fog nekem bejönni:) na és akkor arra elhív. vesz nekem egy kólát, egy kis popcornt, vagy nachost, és ennyi:)

24L

2009. szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Többen kérdeztétek, vagy legalábbis volt köztetek aki kérdezte(00:42-es kérdezte), hogy én indítottam-e másik két témát is.


Igen, én indítottam. :) Ezek azok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__39108..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__39129..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__39209..

2009. szept. 1. 09:26
 7/14 A kérdező kommentje:

23:06-os hozzászóló:


Köszi, hogy leírtad, hogy szimpatikusnak találsz a kérdésem miatt :)

2009. szept. 1. 09:27
 8/14 anonim ***** válasza:

hát, én már randiztam moziban, de nem volt csók.:D

nem feltétlen azért megy oda az ember. első randin is voltam moziban.

2009. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azért gondoltam moziban a csókot, mert ugye, ha erotikus jelenet van a filmben, akkormi mást lehetne csinálni?
2009. szept. 1. 10:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Első randit ne moziban!Ez egy íratlan szabály!
2009. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!