Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok hogyan néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogyan néznek ki, milyen jellemvonásokkal rendelkeznek azok a lányok, akiknek bejönnek az alacsony, vékony fiúk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem léteznek.
2013. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Az önbizalom hiányos lányoknak.
2013. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez kvára nem külső adottság kérdése. Ha az alacsony vékony fiú tetszik neki, lehet 120 kilós dömper is, nem a kinézete fogja befolyásolni, milyen az ízlése. Gratulálok.
2013. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A legbiztosabb jellemzője ezeknek a lányoknak, hogy egyáltalán nem is léteznek.
2013. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Ezek szerint én önbizalomhiányos vagyok vagy rettentő csúnya...vagy éppenséggel nem is létezem...jó tudni :)

Ha valaki megkérdezi mi az esetem,nyilván nem azt fogom mondani,hogy az alacsony és vékony fiúk...mert nem.

De ettől függetlenül most pont egy ilyen srácba vagyok szerelmes...ez egyáltalán nem kizáró ok.

2013. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban a belső adottságok (a személyiség, az egyéniség) vonzóak egy fiúban a lányok számára akkor is, ha eleinte máshogy gondolja. Ha az a fiú férfias, kialakulhat a vonzalom.


Na de nyilván inkább a hasonló alkatúak körében. Inkább.

2013. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Egy közös vonás van bennük: nem léteznek.
2013. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az egyik kedves ismerősöm kb 165 cm,nem túl vastag,mégis túl van több,mint 100 csajon (igaz,az egyik legjobb dobos országszerte,meg olyan dumája van,hogy besz@rás).teljesen változó jellemvonásokkal bírtak az eddigi csajai.
2013. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mások szerint aranyos vagyok, türelmes, kedves és odaadó, valamint házias, jó a humorom.

Külsőre pedig 175cm magas vagyok és 87 kg.

Nekem az alacsony vékony fiúk jönnek be.

2013. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Vakok és nagyotlátók intézetéből szalajtották őket, három szemük van és két foguk. Már egy ajtókilinccsel is jóban volnának, ha meg akarná őket dugni.
2013. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!