Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy alacsony, vékony alkatú lányok beképzeltek, egoisták, önteltek, mert tisztában vannak vele, hogy minden pasinak bejönnek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 21:27
 1/10 Rainbowinthedark ***** válasza:
61%
Á L T A L Á N O S Í T Á S.
2012. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Van köztük önbizalomhiányos is. Úgy, hogy nem csak vékony és alacsony/középmagas, hanem még szép is, csinos is.
2012. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pfff...
2012. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
És igaz az, hogy ezt a kérdést, egy extra sovány hófehér bőrű (mert a napvilágot még nyáron is csak a szobája ablakából látta) szemüveges "csak a számítógépnek élek" típusú maximum 15 éves kisfiú tette fel??
2012. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább a magasabb lányok, az nagyobb magabiztosságot ad nekik.
2012. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

1. Nem.

2. Nem jönnek be minden pasinak.

3. Nem kéne általánosítani!

2012. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Nekem bejön ez a típus, de nem úgy vettem észre, hogy beképzeltek lennének. Egy kis egóm nekem van, és általában nekik is max annyi v. kevesebb.

2012. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is alacsony, vékony vagyok, de nem tűnt fel, hogy mindenkinek bejönnék.

Igazából szeretnék magas lenni. :)

2012. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akivel ismerkedek pont ilyen. De nekem bejönnek az ilyen büszke csajok. Igazán nőiesek. Akinek meg nem tetszik az verje otthon a kis kukacát és kérdezgessen ilyen ökörségeket..
2012. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

1. Az alkat meg magasság nem garancia arra, hogy szépségideál is, ha már általánosítunk

2. Személyiség kérdése az egész (ismerek ilyen lányokat, van, aki beképzelt, és azt mérlegelve válogat a pasik közül, hogy ki milyen gazdag és milyen autója van, de van teljesen normális is, sőt olyan is, aki önbizalomhiányos... meg van, aki pont nem az a törtető fajta, inkább aranyos meg cuki)

2012. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!