Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogadhatom el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadhatom el, hogy sosem lehet csinos barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindig az volt a legnagyobb vágyam, hogy egyszer lehessen egy igazán csinos, szexi barátnőm, de kezdem realizálni, hogy ez valószínűleg sosem fog összejönni az én adottságaimmal.. De hogy tudnék lemondani róla, ha ez a legnagyobb vágyam?
2013. jan. 25. 13:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Az agyadról mondanál le inkább, az se lehet nehéz ennyi ésszel.
2013. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
játsz valami hentai játékot..és ott éld ki a vágyaid... amúgy... lehet csinos barátnőd, ha felveszel pár milla hitelt amit elszórsz rá.. :) de szerintem az a lány kéne, hogy a legszebb és legszexibb legyen akibe szerelmes vagy... a külső nem minden
2013. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Nekem még csintalan se lehet az én adottságaimmal.
2013. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne lehetne?Le van valahol írva ez vagy mi?
2013. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
De olyanba úgyse lennék szerelmes aki nem indít be testileg..
2013. jan. 25. 13:58
 6/45 anonim ***** válasza:
48%

Olyan nincs, hogy sose!

Mindig változik minden.

Nézd meg a kommunista politikusok ott vannak a Fideszbe.

Egyszer csak egy lánynak elege lesz a jópofa megbízhatatlan srácokból, és azt mondja, hogy neki te kellesz. Sose lehet tudni, hogy mit hoz a sors!

2013. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Azért mert nagyjából tudom reálisan értékelni a kinézetem, és hát nem a hozzám hasonlókkal szoktam látni a szép csajokat.
2013. jan. 25. 13:59
 8/45 anonim ***** válasza:
#6: De jó is pótléknak/szamárnak lenni, sálálá...
2013. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet sehogy sem elfogadni! Káros szenvedélyekről könnyedén le tudtam szokni,de ezt az egyet én sem vagyok képes elfogadni, mert ez természetellenes, hogy valakinek nincs csaja!:( Csak sajnos a mai társadalomban az a nézet uralkodik, hogy csak a könyöklős, menő pasiknak lehet csaja, és így is van sajna...
2013. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Küldj képet!
2013. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!