Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a csudának szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csudának szeretnek folyton belém az ilyen kislányok? Hol vannak a magányos, csinos nők?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy 10 éves!!! kiscsaj rámírt facebook-on hogy nagyon helyes vagyok és járnék-e vele. XD Aztán ma meg egy 12 éves kislány konkrétan szerelmet vallott nekem. :D

Ez nagyon ijesztő, aztán ott van még egy 13 éves csaj,a ki már két hónapja folyton érdeklődik felőlem és nem érti megk, hogy nem az esetem és amúgy sem foglalkozok kislányokkal, felnőtt fiatal srácként. :D



2012. dec. 19. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De vicces, bocsi :D


Biztos cuki vagy, de azért azok a kislányok is aranyosak lehetnek. :) Gondolom kedves lehetsz vagy ilyesmi.

2012. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
rám még sosem írtak ilyenek... biztos ronda vagyok
2012. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pontosan, az egyik 13 éves lány oda is íra az egyik képem alá, hogy nagyon cuki vagy. :D
2012. dec. 19. 22:55
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 22 vagyok.
2012. dec. 19. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Na, akkor csak eltaláltam. Meg is van az oka látod.


Cukifiú :D


Nem amúgy én is van hogy azt mondom pasikra (persze csak magamban) hogy de cuki. Ezt azokra mondom akik aranyosak, kedvesek, tetszenek külsőleg-belsőleg. Lehet ilyen rendes fiú vagy te is. :)

2012. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
biztos ilyen tucat divatselyemfiu lehetsz akikre csepegnek a kislányok. nőket ne várjál amig gyerek vagy ennyi
2012. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a dolog!Azért mert egy ilyen kis cuki fíú nem imponál egy érett tapasztalt nőnek...hát ennyi a mese kérlek..:)
2012. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az a helyzet hogy mi már nem azt a kort éljük ahol az emberek 18évesen már majdnem tényleg igazán felnőttek voltak csak fiatal képpel és értettek sok dologhoz. mostanában sokan csak 25 felett kezdenek komolyodni és lóf.aszhoz sem értenek hüly.ék mint a f.asz..
2012. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tudunk pontos "kórképet" felállítani, ha nem tudjuk, hogy nézel ki, milyen fotó van kinn facebookon... lehet, hogy nagyon kisfiús arcod van (ezen pl. lehet segíteni némi jól gondozott szakállal, más frizurával pl.)... az is lehet, hogy az öltözködési stílusod megrekedt a gimiben divatos szinten. Lehet, hogy hülye kép van rólad kint, ami gyerekes, vagy nem tudom.


(vagy az is lehet, hogy a haverjaid szórakoznak veled kamu fb oldalalakkl...)


Egyébként meg próbálj meg kint, rendesen ismerkedni - a legtöbb értelmes fiatal nő azért értékeli, ha személyesen próbálkozol. Visszautasítás lehet a dologból, de biztos akad vki, akinek pont a te típusod jön be.

2012. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!