Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rendes barátnőre vágyom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes barátnőre vágyom, mégis a kikent, csinos, szexi cicababákra vágyom, miért?

Figyelt kérdés
Van egy csúnya, kedves lány, akivel már randiztam, de ő egyáltalán nem indít be, pedig rendes jellemre meg kicsit szimpi is, bár nem érzem, hogy nagyon vonzódna hozzám, mindig nekem kell kezdeményezni a csókot is. Viszont, ha meglátok egy vonzó, csinos r.binek kinéző csajt, sokkal jobban megmozgatja a fantáziámat és jobban vágyom rá, még ha tudom is, hogy egy buta, beképzelt, elkényeztetett csitri, akkor is szeretnék dugni vele egyszer legalább.

2013. jan. 16. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes reakció :) Majd jön valaki, aki külsőleg is belsőleg is megmozgat :) Csak várd ki.
2013. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenek ezek a kikent, csinos, szexi cicababák. Miért nem gebed meg mindegyik. Nekem se lenne kangörcsöm. Ha nem lennék naív, azt hinném, direkt csinálják. §:-(
2013. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ez van, az ösztöneidnek nem tudsz parancsolni. Én is jártam már olyan lánnyal, aki nem indított be, és rohadtul nem volt az igazi.

És általában ezek a dögös csajok még személyiségre is vonzóbbak. Figyelj: nem azt mondtam, hogy jobbak, hanem VONZÓBBAK. Lehet hogy önzőek, elkényeztetettek, beképzeltek, viszont mocskosul szexisebb a kisugárzásuk, mint a visszafogott, félénk, szürkeegér lányoknak.

Ez van, férfiak vagyunk, ez indít be minket. Sz*rd le, hogy mit várna el a társadalom. Azt szerezd meg, aki neked kell, ne azt, aki "jó választás lenne".

2013. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
szemét ösztönök, mikor fogja már kinőni ezt az emberiség :(
2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

És mi van azokkal a lányokkal, akik nem ribinek néznek ki, mégis hihetetlenül csinosak, szépek, és mellette nagyon rendesek, kedvesek, csak nem látja minden férfi a mellének a 90%-át? :)

A nők nem úgy vannak besorolva, hogy 1. buták és szépek, 2. rendesek és csúnyák. Lehet ám keresgélni olyat, aki rendes és külsőre megvadulsz érte. :)

2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Az ember is csak egy állatfaj.Az ösztönöket nem lehet kiítani,kedves utolsó.
2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
47%

Szerintem kell egy kozeputat talnod es kesz. Ha egy lany akivel talakozol nem hoz lazba, akkor a legnagyobb bunkosag szegenyt hulyiteni.


Egy no nem attol lesz ribanc, hogy kihivoan oltozkodik, hanem ha lefekszik fuvel-faval. Attol, hogy meg valaki jol nez ki kulsoleg, nem feltetlen bunko, vagy hulye.

2013. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 5-ös megmondta a frankót. Annyi szép lány van aki okos, és még kedves is, csak mondjuk nem dobják magukat oda neked 5 perc alatt. Én meg mondjuk az iylenek miatt mondom, hogy nehéz normális pasit találni.
2013. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és milyen unalmas is lenne, ha könnyű lenne
2013. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!