Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy idióta barom aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idióta barom aki állandóan sms-t írogat, nem képes abbahagyni. Hogyan szoktátok az ilyet kezelni?

Figyelt kérdés
Nem válaszolok neki semmit, de még emilben is zaklat, jó ott berakhatnám mondjuk spamba, blokkolhatnám is, de akkor azt tudná, és vérszemet kap, másik mailról csesztetne. A címet sem akarom lecserélni, mert kell. Ez egy tipikus, levakarhatatlan, tapló buzgómócsing. Leginkább a telefon idegesít, mert egyszerűen idegesít az állandó, fölösleges sms csörgés. Egy egyszerű nokiám van, amiben nem lehet szűrőket csinálni. Tizenakárhány éve van meg a számom, nem volt ilyen gondom senkivel.

2013. jan. 25. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd lefogy a pénze aztán befejezi.:) Ne válaszolj neki és majd megunja!
2013. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán a szolgáltatód, mint a T-mobile tudja blokkolni a számát.


Az e-mailnél pedig igen, állíts be egy szűrőt a címére, arról ő nem fog visszajelzést kapni, hogy Te törölted.

2013. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán visszaírnék neki, h még 1 sms és felnyomom zaklatásért.
2013. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pretty Ballerina ***** válasza:
Küldj neki pár undorító képet bármiről, amitől elhányná magát, abba fogja hagyni. :D
2013. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha a mobilod támogatja tehetsz rá SMS szűrő programot

vagy elmehetsz a rendőrségre, T-Mobil-hoz/egyéb szolgáltatóhoz

2013. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

a freemail sajnos küld egy reply-t, hogy blokkolva a feladó, úgyhogy ott csak átrakom egy külön könyvtárba, és leszarom.

Nem tudom, hogy más telefonnál lehetséges-e olyat csinálni, hogy egy listába beírom, hogy egyszerűen ne jelezze nekem, ha az a barom ír, vagy hív, illetve neki a nem elérhető szignált mondja be, de nem úgy, hogy én kinyomom, hanem automatikusan.

2013. jan. 25. 16:39
 7/11 A kérdező kommentje:
milyen mobilra lehet sms szűrőt tenni? Ez még kinyithatós "dumbphone", T-mobilos.
2013. jan. 25. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:
menj be a szolgáltatódhoz és tiltasd le a számot.
2013. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Le lehet tiltani, hogy egy bizonyos számról ne érhessenek el?
2013. jan. 25. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is, a 2. hozzászólásban, meg ezt mondta a 6. is. Hány embertől várod még, hogy beírják, mire felfogod?
2013. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!