Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tavaly kb augusztus óta...

Tavaly kb augusztus óta hashajtózom. Nem merem abbahagyni, így is állandóan zabálok! Mégis mit csináljak? Érzem hogy fáradok.

Figyelt kérdés
Szerencsére nem minden nap, de rendszeresen teszem. Tablettát soha nem vettem be, elsőre kipróbáltam a mályva teát, és othoni módszerekkel próbálkoztam szilvával, ilyesmi. A mályva teára teljesen hozzászoktam, kb 4-5 filter kell ahhoz hogy történjen valami... Abbahagytam a mályvateázást. HÓnapok óta használok keserű sót, eleinte az előírt adagban, de hamar egyre többel és többel csináltam (hogy jobb legyen a hatás), manapság 100 gram az egyszeri adagom. Volt hogy egy hétig minden nap keserűsóztam, akkor a végén sima víz jött ki, cserepesedni kezdett a szám, fájt a hasam, mintha gyulladni akrna valami... Akkor próbáltam leállni, viszont 2 hét múlva feladtam, mert féltem hogy elhízom.. Azóta tovább folytatom. Ez nem kamu kérdés. :(
2010. jún. 19. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Abba kéne hagyni a zabálást, nyilván.
2010. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ugye tudod, hogy ezzel tönkre fogod tenni az emésztőrendszeredet, amellett hogy rengeteg folyadékot, ásványi sókat veszitesz(ezért vagy gyenge). Kérlek keress fel egy pszichológust a saját érdekedben!
2010. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Irány az orvos, mondd ki : Beteg vagyok. Vagy hagyd abba MOST különben nem éled túl
2010. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó, de mit csináljak hogy ne hízzak el?
2010. jún. 19. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:

táplálkozz normálisan és mozogj... egészséges életvitel mellett senki nem hízik el.

de valószínűleg ha abbahagyod a hashajtózást, vissza fog jönni pár kiló. de te ba.sztad el, megérdemled...

2010. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
MInden nap futok 40 percet.
2010. jún. 19. 23:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Imádom a fogyókúra rovatot, mert itt lehet a legjobban osztani a kövéreket:) Amúgy mit csinálj:


Mozogj, és ne kamufuss, senki nem fut le 1 huzamban 40 percet. Ne otthon ülj, és zabálj.


Válts életmódot, esetleg diétázz.

2010. jún. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Azért zabálsz mert gyorsan felszívódó szénhidrátokat eszel.

Ilyenkor "túllövöd" a szervezeted inzulinnal. A felesleg inzulin pedig lenyomja a vércukor szintedet, éhes leszel és újra zabálsz.


Ne egyél magas glikémiás indexű szénhidrátokat egyáltalán.

Ilyen pl. KRUMPLI, KENYÉR, ZSEMLE, RIZS, CUKOR, BAB, TÉSZTÁK.


Sok FEHÉRJÉT egyél és zöldséget. Aludj sokat és fogyni fogsz.

A hashajtózás abbahagyását minél előbb tedd meg. Vigyázz mert könnyen székrekedéssel jár.

2010. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha nem mozogsz, hanem csak a táplálkozásra figyelsz, és beállsz a napi 3 étkezésre, akkor ez az életmód is csodákra képes..
2010. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért jó, hogy kif*sod a beled, szerintem ez visszataszító! Egyél inkább normális kajákat, sok zöldséget, husit, tojást, natúr tejterméket, és kevés kenyeret, kevés krumplit, rizst, a csokikat, sütiket meg csak ritkán, hetente egyszer. Üdítők, cukros levek, egyéb sz*rok felejtősek. Emellett ha mozogsz is, az csak jó, de így lehetetlen elhíznod, nem értem, minek parázol ennyit!
2010. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!