Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én keresztény vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karesz gavló kérdése:

Én keresztény vagyok és szerelmes vagyok egy jehova vallású lányba. Járjak vele? Vagy hadjam az egésszet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 08:56
1 2
 1/16 Problem? ***** válasza:
79%
Hát ember messziről kerüld el. Úgy beszerveznek pikpak a szektájukba hogy csak na.
2013. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerinted manapság van bármi létjogosultsága a vallásnak? (Én is meg vagyok keresztelve és kénytelen voltam végig menni az úton a bérmálásig)

Szerintem manapság ez a hit dolog túl van spilázva.

De ha van, és tényleg olyan megértő akkor tuti áldását adja egy más vallású lányra, ha mind a ketten akarjátok. Pláne ha szerelmes vagy.

2013. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ne azért ne kezd mert szekta (amúgy nem szekta, mert "A szekta a latin sequi szóból származtatható, jelentése: követni." Szektának csak az nevezhető, ami kivált valakiből).


Azért ne kezdj vele, mert ő sem kezdene veled. Csak szervezeten belülivel - a bibliai "csak az Úrban házasodj" parancs, az azonos nézőpontok, elfoglaltságok miatt.

2013. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
valakiből ---> akarom mondani valamiből
2013. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jehova vallású barátnőm. A szülei egyenesen ellenezték, hogy egy másik vallású fiúval legyen, pedig fülig szerelmesem voltak egymásba, de kénytelen voltak lemondani a másikról. Aztán megismert egy jehova fiút. Vele most jól megvannak. Szex, orál szóba sem jöhet a vallás miatt, csak az esküvő után. Így gondolj erre is.
2013. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Először nem ártana megtanulni írni. És nem, a "hadjam" az nem spelling mistake.
2013. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ő vallásuk tiltja, hogy más vallásúakkal összejöjjenek. Azaz nem kifejezetten tiltják, de nem nézik jó szemmel. Egyébként is teljesen más az életmódjuk, mint az átlagembernek. Nem éreznétek jól magatokat egymás mellett. Megpróbálhatjátok, de ha mindkettőtöknek fontos a vallása, nem hiszem, hogy hosszú kapcsolat lesz.


Egyébként pedig:


1. Jehova vallás nincs, csak Jehova tanúi.


2. Hadjam: helyesen hagyjam.


3. Egésszet: helyesen egészet.


Először tájékozódni, tanulni, művelődni kéne, csak ezután csajozni.

2013. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha keresztény lennél tudnád erre a választ:)
2013. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Menekülj, bármilyen szerelmes is vagy!
2013. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Arra miért nem gondolt senki, hogy át is téríthetné?
2013. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!