Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én keresztény vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karesz gavló kérdése:

Én keresztény vagyok és szerelmes vagyok egy jehova vallású lányba. Járjak vele? Vagy hadjam az egésszet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ötös vagyok. Azt elfelejtettem írni, ha el is fogadnak, akkor egy idő után be fognak vonni ebbe a jehova dolgokba. Az ő szülei úgy ismerkedtek meg, hogy az édesanyja már akkor jehova volt, az apja nem, hanem utána lett az, miután a családba került. Mondjuk furcsállom, hogy az anyja megismerkedhetett egy nem jehova fiúval, aki aztán a férje is lett, de a lányával is ugyanez volt a helyzet és mégis tiltották és ellenezték...
2013. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

10


Mert egy világi nem tudja, hogy egyáltalán mi az, hogy térít valaki, sem a szó jelentését, sem semmit ami hozzá kapcsolódik.


No meg:


Ha valaki olvassa a Bibliát, akkor tudja, mit jelen a "felemás iga".

2013. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Arra miért nem gondolt senki, hogy át is téríthetné?


Miért térítené át? Mindkettőnek megvan a saját vallása, miért kéne bármelyiknek is rábeszélni a másikat, hogy adja fel a vallását és térjen át? És egyáltalán melyiküknek kéne áttérni? Melyikük vallása jobb, mint a másiké és milyen alapon? Az együttélés legfontosabb szabálya a tolerancia, ha nem tudják elfogadni egymás vallását, hanem elkezdenek térítgetni, akkor pláne nem lesz semmi a kapcsolatukból.

2013. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

és a "felemás iga" mellé még:


Arról nem is beszélve, hogy sokan akik (idézőjelbe) "ismerik" a Bibliát, fogalmuk sincs sóla, hogy mi az a "hármas kötelék" ami nagyon fontos a házaspár életében. No ez nem igazán teljesíthető ha "felemás igában" élnek. Ezért lényeges kulcsfontosságú tanács, hogy hitből válaszon egy tanú párt.

2013. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Halgass a szívedre,és tudni fogod mit kell tenni.

Az igaz szerelem legyőz minden akadájt.

2013. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Kérdezd meg Istent, csak Ő fog tudni segíteni ebben.
2016. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!