Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az mennyire gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire gáz hogyha egy lány a volt barátjánál az exénél lakik pénzügyi megfontolásból?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal amikor elmondta hogy a volt barátjánál és szüleinél lakik.

Akkor ezt elfogadtam de egyre nagyobb bennem a kétség hogy ez mennyire egészséges.


2013. jan. 26. 13:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es válaszolónak üzenem hogy ahhoz még korán van egymást nem ismerjük.

Ha esetleg most az elején összecuccolnánk félek hogy szánalomból nem küldeném el még akkor sem hogyha nem szeretném.

2013. jan. 26. 13:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne kezdj olyan lánnyal aki ezt csinálta/csinálja. Az ilyen az nagyon érdek ember.
2013. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló fejtsd ki bővebben légyszives.
2013. jan. 26. 13:59
 14/16 anonim ***** válasza:
Elég gáz mert bármi történhet attól függetlenül hogy nincsenek már együtt.....
2013. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lehet olyan helyzet, amikor nem tud mást tenni.

Amikor az exemmel összeköltöztünk, mi is megbeszéltük, hogy ha szakítunk, amíg megoldom a lakhatást, addig maradok.

Szerencsére egy barátom befogadott, mert végül csúnyán szakítottunk, elvileg pár hétig maradtam volna nála, amíg albérletet találok, de aztán összejöttünk és mire találtam albérletet, nem volt értelme külön költözni.


Sajnos van olyan, főleg fiatalon, hogy az ember egész egyszerűen nem tud lépni, mert nincs pénze. Mert nem tudja például letenni a kauciót az albérletre, kell pár hónap, amíg összegyűjti. Emiatt ne ítéld el a lányt, amíg nem látod a teljes helyzetet.

2013. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenem igazad van megfontolom.


Én csak attól félek hogy nehogy én legyek a következő aki eltartja.

2013. jan. 26. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!