Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi mint Edward Cullen?

Figyelt kérdés
nem kell h vámpír legyen, csak az érzései.
2008. dec. 26. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Milyen érzései vannak Edward Cullennek? Rákerestem és láttam, hogy valami filmben játszott, de írhatnál pár szót az érzéseiről...
2008. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
igen létezik pl: Edward Cullen
2008. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén remélem, hogy igen... Hogy van pár belőle és hogy nekem is jut egy. :D

Amúgy ismerek hozzá nagyon-nagyon hasonló srácot... Csak ő soha nem lehet az enyém... :(

2008. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ak annak aki nem ismeri a történetet, a pasi egy vámpír és beleszeret egy lánynak a vérének az illatába, először csak ez hajtja, de később már magába a lányba is beleszeret, de tudja h ezzel veszélybe sodorja, mert nem tudja megóvni magától, de mivel a lány is halálosan szerelmes belé, nem foglalkozik ezzel. történések vannak, lényegtelen, egy másik vámpír megharapja a lányt, aminek a mérgét edward kiszívja, és megmenti a lányt attól h ő is vámpír legyen. és ezután még jobban szereti. állandóan azon őrlődik h ő sodorta veszélybe a lányt, de nem tudja elhagyni mert halálosan szereti, fájna az élete a lány nélkül. kb ennyi.
2008. dec. 26. 21:26
 5/21 A kérdező kommentje:
ÉS énis ismerek egy hozzá hasonló srácot, kb 2 éve bele vagyok esve, és mikor végre összeszedtem magam és elhívtam vhova, ő (elképzelhetetlenül lovagiasan, és udvariasan!) visszautasított.
2008. dec. 26. 21:27
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát az én történetem is visszautasítással végződött, de azóta nagyon jó barátságban vagyunk. :)

/3. válaszoló/

2008. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy egy olyan úriemberről van szó, aki szerelmes egy nőbe, de tudja, hogy az illető sosem lehet az övé, ennek ellenére nem lép tovább, hanem folyamatosan vágyakozik és szenved?


Ha igen, akkor létezik ilyen férfi. Nagyon sok...

2008. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem, férfi és a lány együtt vannak. csak tudja hogy ezzel árt a lánynak a legtöbbet, mert veszedelmes lehet rá.
2008. dec. 26. 21:35
 9/21 A kérdező kommentje:
2008. dec. 26. 21:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen is létezik, de általában a nő is benne van azért vastagon, hiszen senki nem kényszeríti, hogy egy ilyen veszélyes kapcsolatban maradjon, de nem egyedi.
2008. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!