Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen kiégtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiégtem?

Figyelt kérdés
6 hónappal ezelőtt találkoztam egy lánnyal, aki azt hiszem számomra az igazi volt. Aztán hoppon maradtam. Azóta nem merek közeledni lányokhoz (az addottságaim miatt sem), nem tudok értelmesen beszélni velük, és mindig azt hiszem, hogy hibázok.23 éves srác
2013. jan. 26. 20:13
1 2
 1/12 anonim válasza:

CSAK AZ ÖNBIZALMON MÚLIK!!!!!!!!!!!!!!!!!

MINDENT BELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem így tapasztaltam....önbizalommal nem lehet ismerkedni, ha mások hülyének néznek
2013. jan. 26. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg úgy ismerkedni lányokkal, hogy nem egy potenciális barátnőt akarsz beleképzelni a delikvensbe. Aztán majd csak lesz valami belőle.
2013. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Ákos? Mert, ha igen, akkor a b*dös életbe nem lesz nőd.
2013. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, nem Ákos vagyok :D
2013. jan. 26. 20:25
 6/12 anonim válasza:
Az aki igazàn szeet azt nem erdekli h hulye vagy e. Nekem nem az ismeroseim (osztqlytars) kozul tetszenek lanyok. Keresgelj olyan krokben ahl nem ismernek. Ott tiszta lappal indulsz (tabula rasa) latin.
2013. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pitbull vagy! Amúgy a Lumper azt mondta, ha nem csajozol be a fejedet egy az egybe leszedi! Gondolj arra, hogy csak beszélgetsz valakivel( oké ez hülyén hangzik). Tehát ne úgy beszélj vele, mintha szíved választottja lenne. Jah, és kemény csávó vagy!
2013. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első csajod 23 évesen vagy mi a f.sz?? De egy nyomorék vagy!
2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem, nem az első...és nem, nem vagyok pitbull, ezt az előző hozzászóló képzeli magáról. vagy talán apu meg anyu testvérek?
2013. jan. 28. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
De, én mondom, hogy pitbull vagy, ne ellenkezz!
2013. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!