Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más fiút is őrületbe kergetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiút is őrületbe kergetnek a lányok ezzel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már teljesen össze vagyok zavarodva, mert a lányok egy rész lerondáz, a másik része közömbös, észre sem igazán vesz, a harmadik része meg helyesnek tart és nem tudom, hogy ez jót jelent-e, még sosem volt barátnőm, de volt már olyan is, hogy hátrafordultka utánam lányok, ráadásul nem is csúnyák, hanem szépek, viszont olyan is volt, hogy egy másik szép lány, akinél bepróbálkoztam, igaz eléggé beképzeltnek tűnt, kiröhögött és lerondázott, főleg az orrommal gúnyolódott, tény, hogy nagy, de hát most mit csináljak, ha ilyen?:S

Aztán olyan is volt, hogy osztálykiránduláson egy fullos csaj aranyosnak nevezett és rám akart mászni, de végül nem lett semmi köztünk, meg nem is vagyok benne biztos, hogy komolyan bejöttem neki, mert én is magamat rondának tartottam mindig is, eléggé félénk, gátlásos, visszahúzódó fiú vagyok amúgy is.

Volt már olyan is, hogy buliban egy részeg csaj kérte, hogy kísérjem haza és közben kérdezgetett rólam, de azt a helyzetet is elcsesztem, meg végüli solyan részeg volt a csaj, hogy lehetséges, hogy már a világ legrondább fiúja is bejött volna neki. Szóval olyan bizonytalan minden, nem is tudom, hogy van-e valójában olyan lány, akinek én jövök be külsőre, még mindig bizonytalan vagyok és teljesen kikészít ez az egész, mert szeretnék már végre barátnőd, mégis folyton szívok, nincs szerencsém a lányokkal. Olyan is volt, hogy egy lány jelzett nekem,hogy menjek már oda hozzájuk, aztán kiderült, hogy bejöttem a legjobb barátnőjének, viszont ebből sem lett semmi, mert a csaj még nálam is félénkebb volt, meg voltak időnként fura jelek, hogy talán bejövök még ma is pár lánynak, akikkel csak véletlen futok össze az utcán vagy buszon, mert bár a legtöbb lány észre sem vesz, időnként egy-két lány úgy szemez velem vagy piszkálja a haját és haveromék szerint ezek jelek, de én nem tudom, hogy tényleg bejöttem-e nekik vagy ez csak egy félreértés és valójában pont azért csinálták, amit csináltak, mert ők is rondának tartanak, ahogy az a szép lány, aki lerondázott.



2013. jan. 27. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
marlaS alkotja a 4. részt :D
2013. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

minden csajnak más pasi jön be :)

és legyen egy kis önbizalmad. így hogy oda se mész, mert úgy gondolod, ronda vagy, semmire se mész

:)

2013. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a lány tűnik a probléma gyökerének. Ne felejtsd el hány másik lány él még az országban/világon, tehát egy ember ahhoz képest egy nagy semmi. Persze könnyű mondani.


Amíg nem hiszel magadban, nehéz megnyílni. Egy magabiztos emberről minden lepereg, míg egy már "meggyötörtet" a legkisebb szavak is ismét összetörhetnek.


Nem könnyű dolog ez, de az viszont jó, hogy rajtad múlik minden. Szerintem te is érzed, hogy valami itt nincs rendben, nem így kéne lennie, különben nem rágódnál ezen a dolgon.

2013. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg vannak lány rajongóim is, több ezer kilométerre lakik mind mert csak egy utazás során jártam ott és soha nem futunk össze többet. Persze rám írogatnak néha, a gond csak az, hogy 200km-en belül nem jöttem be senkinek soha, meg nem is szeretnek az emberek. Szóval ha van Isten, ezzel is csak szivat, hogy ez is idegesítsen pluszban, mert hogy értelme az semmi nincs ennek az biztos.
2013. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy zagyvaság, amit ideírtál. Van akinek tetszel, van akinek meg nem. Nincs mit agyalni rajta. Nincs olyan, aki mindenkinek tetszik. Ne bénázzál már!
2013. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lerondázott már téged szép lány is, kevésbé szép lány is, és gondolom tartott már vonzónak téged kevésbé szép lány, és szép lány is..... ami az egyiknek ronda a másiknak lehet hogy férfias (és ez az ízlés különbség még nem is csak a nő külsejétől függ) továbbá ami az egyiknek jóképű, a másiknak lehet hogy nyálas, és itt ezt kéne fölfogni, nem itt rinyálni! Tudod egyes férfiak még úgyis bepróbálkoznak egy csajnál ha az semmilyen jelet nem ad nekik, vagy igen, vagy nem.... nem az hogy egyértelmű jeleket adnak és itt sírsz hogy nincs barátnőd...... csajozzál vagy ne csajozzál, de ne sírjál értetlenkedve!

Amúgy meg a lányoknál a "hajpiszkálás" vagy hajigazítást jelent vagy "felhívást" de te sem mosolyognál meg szemeznél 99%-os valószínűséggel olyan lánnyal aki nem jön be.... akkor meg miről beszélünk?

Amúgy meg el tudom képzelni azt a lányt, aki lerondázott téged..... egy igazi intelligens lány sokkal finomabban adja a fiú tudtája, ha nem akar tőle semmit, nem az hogy egyből lerondázza, ráadásúul úgy hogy be sem próbálkoztál nála, ahogy a 0 önbizalmadból levettem, bár kitudja az is benne van a pakliban hogy amiatt rondázott le az a lány, mert hogy nem figyeltél fel rá, van ilyen is egyébként.


23/f

2013. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem rondázott le csaj, de diszkréten utasítottak el, de én sztorim is ilyen :D
2013. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan mondás, hogy zsák a foltját. Nézz körül az utcán, eszméletlen ronda emberek is párosával vannak.

Ha valakinek 30 éves korára még nem volt párkapcsolata soha, ott mindig személyiségbeli problémák vannak, és nem a külső a gond. Szóval csak fel a fejjel.

Egyébként meg hiába volt szép az a nő, ha nyíltan lerondáz, akkor egy üres fejű liba, és úgysem kellett volna neked, ugye? Járnál egy ta.plóval? Keress inkább egy átlagos külsejű, de szolid, visszahúzódó lányt.

2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na most,először is ha van egy csaj aki tetszik,neten írj neki üzit,akkor már csak kell valaki aki megmeri helyetted nyomni az entert :D Ha bejössz a csajnak okés,ha nem másnál játszd el a lovagot :D (Tapasztalatból mondom )
2013. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nőknek elsősorban sok pénzre és fekete Bömösre van igényük - tehát ha csajt akarsz ,ezekkel kell próbálkoznod. Nem véletlen hogy az összes sportkocsis csávónak 4-5 barátnője is van egyszerre, akkor is ha türhő tapló baromállat, merthát a nőknél ez jelenti az "alfahímet", minél tahóbb egy pasas, annál "dominánsabb" szerintük...

Hát úgy kell nekik :DDDDD

2013. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!