Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van több fiú aki rajong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van több fiú aki rajong értem. Nos én meg nem tudok választani közülük. Nem tudom mi alapján döntsek. Ki mit tanácsol?

Figyelt kérdés
3Egészen pontosan.van még 1aki jó fiu barátként de nem tudnám elképzelni vele 1kapcsolatot.vele hogyan tudnám ápolni a barátságunk? Mert más mint egy lánynál.
2013. jan. 27. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
p@csméret szerint mérlegelj
2013. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb, válassz engem!
2013. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hahaha.az se tudom ki vagy xD
2013. jan. 27. 23:21
 4/11 anonim ***** válasza:

rajong érted? hahaha


a pinádat akarják csak

2013. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátságunkat apolni vele? Hát ott kezdődik a dolog, hogy amennyiben én lennék ez a balszerencsés, többé még csak nem is beszélnék veled. Ennek semmi köze a haraghoz vagy hasonló. Hanem egyszerűen nem kínoznám magam.
2013. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jhonny Depp megmondta .. Ha több embert szeretsz válaszd az utolsót mert ha a többit igazán szeretted volna nem szerettél volna bele az utolsóba ...
2013. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pasit keresel, nem zsebkutyát. Ne foglalkozz ilyenekkel, akikről ennyire süt, hogy rajonganak érted.

Nem azt mondom, hogy ne éreztessenek semmit, de biztos, hogy ne rajongjanak érted!

2013. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező választani.
2013. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor rosszul fogalmaztam.szeretnének tőllem valamit.nem sexre gondolok.hanem kapcsolatot.
2013. jan. 27. 23:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát anem kinzom magam kedves idegen.ez egy fiú lány barátság.
2013. jan. 27. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!