Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van több fiú aki rajong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van több fiú aki rajong értem. Nos én meg nem tudok választani közülük. Nem tudom mi alapján döntsek. Ki mit tanácsol?

Figyelt kérdés
3Egészen pontosan.van még 1aki jó fiu barátként de nem tudnám elképzelni vele 1kapcsolatot.vele hogyan tudnám ápolni a barátságunk? Mert más mint egy lánynál.
2013. jan. 27. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Valami különbség csak van köztük. Melyikkel érzed legjobban magad? Melyikkel tök természetes időt tölteni? Nem ciki, nem szenvedős, nem mű, hanem az kell hogy meglegyen köztetek a szikra, akarjátok egymást, egy hullámhosszon legyetek stb. Meg tudjátok egymást nevettetni. Válaszd azt amelyiknek van némi agya, és erősebb jellem. Kiáll dolgok mellett.
2013. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!